Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Rośliny mówią o zbliżających się zagrożeniach?

[WR] Rośliny mówią o...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Najnowsze badania naukowców wykazały, że niektóre rośliny mogą generować ultradźwiękowe piski niesłyszalne dla ludzkiego ucha, gdy znajdują się w sytuacji zagrożenia.
Liderzy docenieni. "Dziękuję wam za każdą chwilę tworzenia naszej małej społeczności"

Liderzy docenieni. "Dziękuję wam...

komentarzy5galeria zdjęćvideo  Aktualności › red. Dawid Bela
Od czterech lat odbywają się rawickie Gale Organizacji Pozarządowych. Na wczorajszej imprezie w rawickim Domu Kultury były słowa podziękowań i gratulacji. Wręczano także okolicznościowe statuetki. Zgromadzonych w sali widowiskowej powitał burmistrz Grzegorz Kubik. - Wszyscy przedstawiciele organizacji pozarządowych, liderzy projektów, wolontariusze, sponsorzy, przedsiębiorcy, przedstawiciele służb mundurowych, ludzie kultury, pracownicy instytucji gminnych i urzędu miejskiego. Kochani, dzisiaj to jest wasze święto. Wasza praca zasługuje na wielkie docenienie, dlatego chylę nisko głowę przed tą pracą. I dziękuję Wam - za każdy dzień, za każdą chwilę...
[WR] John Deere 6120M - najpopularniejszy ciągnik w Polsce

[WR] John Deere 6120M -...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Do końca listopada br. zarejestrowano 228 ciągników John Deere 6120M. Drugie miejsce przypadło większemu modelowi tej samej marki - 6155M (171 rejestracji).
Dziś Rawicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Co zaplanowano?

Dziś Rawicki Jarmark...

 Aktualności › red. Dawid Bela
Giełda staroci, kiermasz rękodzieła, wspólne kolędowanie rawickich zespołów czy spotkanie ze świętym Mikołajem - to niektóre z atrakcji rawickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Przedsięwzięcie potrwa dziś i jutro. Większość wydarzeń zaplanowano w parku przy Domu Kultury. Szczegóły na poniższym plakacie.
Kupując chatkę z piernika możesz pomóc 3-letniej Helence

Kupując chatkę z piernika...

komentarzy1  Aktualności › red. Honorata Dmyterko
Firma „Michalczak” po raz kolejny zorganizowała sprzedaż piernikowych chatek. Oferty na zakup wyrobów cukierniczych można składać w 11 sklepach, należących do piekarni. Pieniądze zebrane ze sprzedaży przeznaczone będą na rehabilitację 3-letniej Helenki Wojtyczki z Jezior. - Dziewczynka od urodzenia cierpi na niewydolność oddechową. Jest ona całkowicie zależna od wentylacji, respiratora i wysokich stężeń tlenu. Jedynym ratunkiem jest przeszczep płuc w Austrii - wyjaśnia Mikołaj Różański z firmy „Michalczak”. Stąd pomysł akcji charytatywnej, z której dochód będzie przeznaczony na leczenie 3-latki. Chatki...

E-wydanie gazety

  

W aktualnym numerze:

Nowe "Życie" na nowy tydzień.

➡️POTRZEBNA POMOC na walkę z rakiem
➡️RAWICZ - wykopała urnę z prochami matki
➡️JUTROSIN - drzewo przygniotło 39-latka
➡️PAKOSŁAW - wataha psów terroryzuje mieszkańców
➡️MIEJSKA GÓRKA - burmistrz zaprasza na wigilię
➡️BOJANOWO - Mikołajki dla dzieci z siedmiu sołectw
➡️JUTROSIN - Konwój Mikołaja przyciągnął tłumy
➡️ROLNICTWO - ASF już w Wielkopolsce