Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Marsze równości - łączą czy dzielą? [SONDA]

› Aktualności 25 dni temu    22.08.2019
Redakcja
komentarzy 51 ocen 10 / 80%
A A A
 fot. strona internetowa: mnw.org.pl

Marsze równości, które odbywają się w różnych miastach Polski wzbudzają sporo emocji. A Wy? Jakie macie o nich zdanie?

Sama idea marszów równości jest z założenia pokojowa. Jak jednak widzimy na przykładzie różnych miast  w Polsce, gdzie już się odbyły - nie brakuje przeciwników wspomnianych akcji. Dość przypomnieć dramatyczne sceny choćby z Białegostoku, gdzie doszło do zamieszek. 

O tym, że marsze równości wzbudają skrajne emocje, można przekonać się nie tylko obserwując same akcje w poszczególnych miastach, ale także przysłuchując się wypowiedziom - zarówno zwolenników jednej, jak i drugiej strony. 

A WY? CO SĄDZICIE O MARSZACH RÓWNOŚCI? ZAPRASZAMY DO KOMENTOWANIA I UDZIAŁU W NASZEJ SONDZIE:

Czy popierasz marsze równości?

ankieta dodana 22.08.2019, ilość wszystkich głosów: 337
Tak
28%
Nie
60%
Są mi obojętne
11%
+ 8 głosów: 10 (80%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (51)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Znowu
19 dni temu ocena: 0%  51
.... najśmieszniejsi ci pajace co piszą stek bzdur a później żeby czuć się dowartościowanym sami sobie dają pozytywy pod komentarzem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ znowu się wygłupił
18 dni temu 50
A ja stawiam sobie i pozytywy i negatywy, do tego sam sobie komentuję swoje komentarze co wciąga w dyskusję takich pajaców jak ty. Którzy myślą że wiedzą kto co komentuje i lajkuje. Miszczu informatyki, nie masz takiej możliwości sprawdzać kto co i z jakiego komputera pisze. A co może wyjść z nielegalnego pozyskania danych zapytaj pewnego redaktorka, który chciał zaistnieć w lokalnej polityca, ale coś poszło nie tak.
~ Innej opcji nie ma
20 dni temu ocena: 17%  49
Slna akcja czarnych pedofili i ich. PiSowskich popleczników przeciwko homosią po to by odwrócić uwagę od swoich przestępstw. A 500+ łykają te teksty jak pelikan ryby.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bakałarz
20 dni temu ocena: 5%  48
Wpisy niektórych fachowców nadają się do studium socjologicznego. Zgroza bierze co będzie dalej z tym krajem gdy tolerancja jest tak samo obca jak np. słowo "troglodyta"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do wielokropka
18 dni temu ocena: 100%  47
Tolerancja to termin typowo techniczny. Oznacza dopuszczalną różnicę jaką mogą się różnić te same detale w procesie produkcji i podczas kontroli techniczne. Natomiast jeśli chodzi o homoseksualimz to można go akceptować bądź nie. Akceptuję zachowania normalne, a homoseksualizm jest czymś nienormalnym więc ja go nie akceptuję.
~ ....
20 dni temu ocena: 80%  46
...a tobie do tolerancji o ile wiesz jakie znaczenie ma to słowo.
~ tole co ?
20 dni temu ocena: 100%  45
tobie daleko do jaskiniowców, bo nawet oni wiedzieli że do rozmnażania potrzebny jest men i women.
~ Jedynie słuszne
22 dni temu ocena: 35%  44
Zapytajcie ludzi jakie mają zdanie o marszach niepodległości, jakie one wzbudzają kontrowersje. i tu i tu idą też normalni ludzie. Jak nazwano marsz niepodległości że jest promocją ideologii faszyzmu, to podniósł się krzyk że tam idą polskie rodziny z dziećmi. Natomiast o marsz równości mówi się że to promocja gejostwa i lesbijek. O normalnych ludziach i rodzinach tam idących nikt nie wspomina. Propaganda PiS i czarnych pedofili nazywa to marszem ideologii LGBT. Prawda jest taka. Najgłośniej łapać złodzieja krzyczy sam złodziej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do swd
21 dni temu ocena: 18%  43
A co ty wiesz na temat LGBT, wiesz tyle co ci propaganda PiS i czarnych pedofili powiedziała. Zapewne chodzisz ze sfastyką na rękawie i krzyczysz " jeb.... kolorowych i czerwonych "
~ swd
21 dni temu ocena: 66%  42
LGBT TO SODOMA I GOMORA WYSŁAĆ NA KAMCZATKĘ
~ Olek
23 dni temu ocena: 100%  41
Wróćmy trochę do historii. Kilka lat temu nasz były Prezydent Wałęsa powiedział ze geje mają siedzieć w ostatnim rzędzie w sejmie.W tamtym czasie nie zgadzałem się z tą wypowiedzią dzisiaj się zastanawiam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurek
23 dni temu ocena: 92%  40
Marsze równości ❓ brzydzi mnie widok ludzi, którzy w taki sposób manifestują swoją odmienność. Profanacja wiary, traktowanie większości jako zła koniecznego czy w końcu upadlanie własnej osoby prowadzi do niechęci do tego środowiska a nawet do wrogości. Homoseksualizmu był,jest i będzie ale czy wszyscy muszą to oglądać ❓
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Suweren II sortu.
23 dni temu ocena: 88%  39
Mądre słowa Jurek. Ale wiesz jak to działa? Jest akcja, jest reakcja. Nie wiem czy pamiętasz wielkie " love parade" w Berlinie. Dziś już ich tam nie ma bo nie ma zainteresowania. Gejom znudziło się chodzoć bo nikt ich nie oglądał i nie atakował. Dopóki nasi łysole, przepraszam "prawdziwi polacy" i sukienkowi pedofile będą ich atakować to oni będą maszatakowałPotrzebny jest wróg dla zmylenia suwerena.
~ Rawiczanin
24 dni temu ocena: 42%  38
To czy człowiek jest hetero czy homoseksualny warunkuja w bardzo dużym stopniu geny. Czasami jest tak że dochodzi do modyfikacji tych genów w skutek czego mamy wiele chorób jak zepsuł Downa czy właśnie homoseksualizm. Wniosek jest jeden, homoseksualizm to choroba genetyczna i odstępstwo od normy. Dopiero w 1990 roku WHO wykreslilo homoseksualizm z listy chorób ze względu na poprawność polityczną na zachodzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panie Bakałarz
20 dni temu ocena: 100%  37
Według ciebie wielkomiejskość polega na tym że chłop z chłopem a baba z babą seks uprawiają, czy może to że ksiądz dzieci molestuje, A może ....... to jest dopiero średniowiecze i zacofanie.
~ Bakałarz
20 dni temu ocena: 10%  36
Panie mechanik od tłoków , małomiasteczkowość nie zależy od tego gdzie kto mieszka ale od tego kto jakie bezpodstawne głupoty wypisuje na forum . Tak od pewnego czasu przyglądam się tym wszystkim wpisom i dochodzę do wniosku , że średniowiecze to nic w porównaniu z tym co głoszą niektórzy . Sory ale taki mamy naród i nie ma co się dziwić , że jest jak jest.
~ Do normal
21 dni temu ocena: 86%  35
Płacz Normal płacz, ponoć łzy mają zbawienne i lecznicze działanie. Nie wiem dlaczego nazywasz kogoś małomiasteczkowym. Lepiej mieszkać w centrum Rawicza, większy dostęp do dobrodziejstw cywilizacji niż na prowincji Warszawy czy Poznania. I nie dyskutuj z..... No wiesz z kim. Wiedz o tym że daleko autem z tłokiem w rurze wydechowe nie dojedziesz.
~ Normal
21 dni temu ocena: 9%  34
Fachowość i elokwencja dosłownie zwala z nóg . Tylko usiąść i albo płakać albo się śmiać z małomiasteczkowej głupoty . Dalsza dyskusja , jak widać nie ma sensu zgodnie z zasadą : nie dyskutuj z ....... no właśnie z kim? Resztę dopisz sobie sam panie domorosły psychologu o ile wiesz o czym teraz mowa.
~ Do normala
21 dni temu ocena: 89%  33
Rewolucyjne to właśnie jest uznanie homoseksualizmu za normaloś. Niestety to normalne nie jest. Każdy element ludzkiego ciała ma swoje przeznaczenie, jeżeli ktoś używa nosa do picia to jest to normalne czy nie? No to tłumaczyć ci dalej rewolucjonisto? Każdy mechanik wie że tłok powinien poruszać się w cylindrze a nie w rurze wydechowej.
~ Normal
21 dni temu ocena: 8%  32
Na jakiej podstawie , takie stwierdzenie , że LGBT powinno się leczyć? Może coś więcej kolega powie na ten temat bo na razie to czytam powielone hasła rodem z PIS.
~ do Normal
21 dni temu ocena: 71%  31
To jest choroba i to poważna. Powinno się ją leczyć z urzędu i obowiązkowo tak jak gruźlicę. Jest to odchylenie od normy, i skoro pedofilię, nekrofilię czy zoofilię uważamy za przestępstwo i karzemy, to i pozostałe też powinny być uznawane za nienormalne i jako mniej szkodliwe społecznie nie podlegać karaniu a obowiązkowemu leczeniu. Jakby nie patrzeć, czy to Bóg, czy natura stworzyły człowieka tak aby parę do rozmnażania stanowiła kobieta i mężczyzna. Inne warianty to są zboczenia.
~ swd
21 dni temu ocena: 63%  30
LGBT TO SODOMA I GOMORA WYSŁAĆ NA KAMCZATKĘ
~ Normal
22 dni temu ocena: 13%  29
Czy kolega skończył medycynę , czy może pokrewną dziedzinę nauki. Porównywanie choroby Downa do homoseksualizmu , to jakaś niedorzeczność. Otóż homoseksualizm nie jest chorobą.Na jakiej podstawie takie rewolucyjne stwierdzenia ? Małomiasteczkowa głupota i hipokryzja.
~ Taka jest prawda
24 dni temu ocena: 100%  28
Genetyczna, czyli nieuleczalna i trzeba z tym żyć, a ile mamy różnych chorób do których ludzie się nie przyznają ze względu na brak akceptacji wśród tego nędznego społeczeństwa. Znalazło się kilku szamanów którzy tę głupotę ludzi wykorzystują i dobrze sobie żyją. Napuszczają jednych na drugich a sami prowadzą rozpustne i bogate życie erotyczne w różnych konfiguracjach, do pedofilii włącznie.
~ ewFFRe
24 dni temu ocena: 83%  27
Dlaczego usuwacie komentarze? PISOWCY ZAKŁAMANI!!!!!!! Ostatni raz się tu wypowiadam.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lubik
24 dni temu ocena: 100%  26
bo to są amatorzy męskich ??????????????????????
~ normalny
24 dni temu ocena: 88%  25
Moim zdaniem LGBT to chora i niezgodna nie tylko z nauką kościoła, ale przede wszystkim z naturą człowieka ideologia, która w konsekwencji może prowadzić do zagłady gatunku ludzkiego i jest dużo groźniejsza niż to rzekome "globalne ocieplenie".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do normalny
23 dni temu ocena: 7%  24
Wiesz co jest bardziej niebezpieczne i może prowadzić do zagłady gatunku ludzkiego. Tacy jak ty debile i czarni pedofile.
~ Dość hipokryzji
24 dni temu ocena: 59%  23
A co to takiego " nauka kościoła" ludzie wyjęci poza prawo i kanony życia uczą nas moralności, sami pławiąc się w bogactwie, obżarstwie i rozpuście. Przeszkadzają im tęczowe barwy a smi ubierają się w kolorowe bogato zdobione sukienki.
~ ...
24 dni temu ocena: 91%  22
Jeśli ktoś myli układ rozrodczy z trawiennym to już jest coś nie tak!
~ 4r5fgv
25 dni temu ocena: 33%  21
A jak na jarmarkach sprzedają święte figurki to sami to okropieństwo kupujecie, więc spokojnie z tą profanacją mszy. Nie bądzmy tacy zakłamani, dajmy ludziom innym, którzy nikomu krzywdy nie robią,żyć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bob
25 dni temu ocena: 72%  20
Według ideologi lgbt to człowiek rodzi się z określoną orientacją i popędami . A więc to nie księża zostają pedofilami tylko pedofile zostają księżami żeby mieć ułatwiony kontakt z dziećmi. Od wiary chrześcijańskiej więc wara lewackie tępaki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czyli Bob, jak to jest ?
24 dni temu ocena: 67%  19
Jest to według ciebie tak : pedofil zostaje księdzem, pytanie kto mu na to pozwala, a ty mu oddajesz mu swoje dzieci pod opiekę ? to jaki z ciebie ojciec skoro na to pozwalasz . No brawo. A jeżeli masz ochotę na ręczne tłumaczenie to bardzo chętnie posłucham twoich argumentów i nie omieszkam dać ci parę moich , silny w piśmie człowieczku.
~ Bob
25 dni temu ocena: 33%  18
Pedofil zostaje księdzem. Bo ma lepszy kontakt z dziećmi. Jak mam ci to wytłumaczyć ......w rurkach? Ręcznie!
~ Prawak : Księżmi a nie księżami
25 dni temu ocena: 64%  17
Czyli jak to jest według ciebie ? Kto tym pedofilem jest? Ksiądz jest pedofilem , czy pedofil księdzem, i co ma to wspólnego z LGBT
~ 4etrhgjnm
25 dni temu ocena: 52%  16
Nie przeszkadzają mi marsze równości ani procesje, najwyżej można opuścić rolety i zamknąć okno jak za głośno śpiewaj psalmy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak zawsze :)
25 dni temu ocena: 76%  15
Redakcja kasuje komentarze. Lewactwo w niej pracujące zapomina o tolerancji i wolności słowa. Marksiści wszystkich stanów łączcie się!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kriszna
25 dni temu ocena: 22%  14
Rawicz miastem otwartym .TAK dla LGBT
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Mateusza
25 dni temu ocena: 77%  13
Daj se na luz kolorowy przyjacielu :) Geje oddajcie dzieciom tęczę.
~ Pop
25 dni temu ocena: 52%  12
Gdyby nie PIS i Kościół nikt nie wiedziałby że jest coś takiego jak Marsz Równości. To PIS i Kościół wypromowały Marsz Równości po to by straszyć Ciemny Lud zepsuciem płynącym z Zachodu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Zenka
25 dni temu ocena: 74%  11
No panie Zenku niech sobie chodzą Kiedy jednak zaczynają odprawić mszę z durszlakiem na głowie lub sprzedawać maryjki w narządzie rodnym kobiety to trudno reakcja musi być mocna. Mniejszości muszą znać swoje miejsce w szeregu
~ Zenon
25 dni temu ocena: 58%  10
Dokładnie tak jak piszesz. Marsze odbywają się od wielu lat w różnych miastach ale dopiero teraz przed wyborami zrobiło się głośno i nagle "straszne geje jedzą dzieci". PiS musi miec wroga, uchodźcy to przebrzmiala nuta, więc znalazł sobie lgbt. A kościół zaciera rączki, bo nikt już nie mówi o pedofilii wśród kleru i jej ukrywaniu.
~ Obiektywnie
25 dni temu ocena: 90%  9
A mi to wisi. Czy maszerują geje, wierzący, narodowcy czy peło-kodowcy, pisiory, rolnicy czy nauczyciele (i każda inna osoba która ma taka potrzebę) byle grzecznie, z poszanowaniem innych. Każdy ma prawo zamanifestować swoje racje, ale też każdy ma prawo mieć inne zdanie na dany temat. Nie można narzucać komukolwiek swoich przekonań.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Roman
25 dni temu ocena: 100%  8
42%+42%+17%
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji