Mecz pod dyktando gospodarzy. Przekonujący triumf Rawii

Mecz pod dyktando gospodarzy. Przekonujący triumf Rawii - Zdjęcie główne

Koszykówka. Zwycięstwem RKKS Rawii Rawag Rawicz zakończyło się dzisiejsze spotkanie z ekipą MKS Sokół Międzychód. Gospodarze pokonali gości bardzo wysoko, bo aż 99:64.

Podopieczni Patryka Czerwińskiego już od początku meczu pokazywali, że mają ogromną ochotę na zdobycie kolejnych punktów do trzecioligowej tabeli.  Wykazywali się zagraniami, które myliły ich rywali i pozwoliły na notowanie kolejnych „oczek”. Po pierwszej kwarcie, rawiczanie prowadzili ośmioma punktami.

Powiększali przewagę
Mecz toczył się pod dyktando miejscowych. Ekipa międzychodzkiego Sokoła wyglądała na wyraźnie zagubioną i długo nie mogła sobie znaleźć miejsca na sierakowskim parkiecie. Z kolei rawicki zespół rozkręcał się i nie wypuścił zwycięstwa z rąk. Gospodarze wygrali we wszystkich kwartach.

Najlepiej punktującym zawodnikiem w miejscowej ekipie był Ernest Wacyra. Rawiczanin zanotował wspaniały występ i skompletował na swoim koncie 35 „oczek”.

RKKS Rawia Rawag Rawicz - MKS Sokół Międzychód 99:64
Kwarty: 28:20, 23:12, 22:16, 26:16
Punkty: Górny (12 pkt), M. Skupin (17 pkt), Chorzępa (8 pkt), Mikołajczyk (11 pkt), A. Skupin (0 pkt), Wacyra (35 pkt), Popiel (3 pkt), Samuła (13 pkt).