Mecz w Sarnowie przerwany w 65. minucie

Mecz w Sarnowie przerwany w 65. minucie - Zdjęcie główne

Podczas 12. ligowej kolejki Sarnowianka na własnym obiekcie podejmowała ekipę Rywal-Ewmar Kurza Góra.

Od pierwszych minut widać było kto ma większą ochotę na wygraną. Tuż przed upływem kwadransa gry wynik meczu otworzył Jakub Janowski. Dziesięć minut później było 2:0 po strzale Arkadiusza Wojtyczki. Kibice w Sarnowie z pewnością w końcu mogli czuć satysfakcję. Po zmianie stron drużyna Wendzonki parła po kolejne trafienia. Idealnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Paweł Domagał. Bramkarz z Kurzej Góry mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki. Chwilę później na 4:0 podwyższył Łukasz Szczepański i wtedy nerwy puścił zawodnikom przyjezdnym. Sędzia pokazał im dwie czerwone kartki i po chwilowych przepychankach gracze Rywala-Ewmar stwierdzili, że dalej grać nie chcą i zeszli z boiska. Mecz zakończył się więc w 65. minucie. Następną ligową potyczkę sarnowianie zagrają na wyjeździe. W niedzielę o 14.00 zmierzą się z Rydzyniakiem.

Sarnowianka Sarnowa - Rywal-Ewmar Kurza Góra 4:0 (2:0)

1:0 - Jakub Janowski (14'), 2:0 - Arkadiusz Wojtyczka (25'), 3:0 - Paweł Domagała (60'), 4:0 - Łukasz Szczepański (63')

Sarnowianka: Piotr Wojtyczka - Krystian Murawa, Kamil Mielcarek, Amadeusz Izydorczak, Dawid Kozłowski, Jakub Siecla, Dawid Kramarczyk Jakub Janowski (46'Paweł Domagała, Jan Wróblewski (63'Sebastian Sęk), Łukasz Szczepański, Arkadiusz Wojtyczka