Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Portal
R E K L A M A

Memoriał z cielakiem

› Aktualności› Wydarzenia 10 miesięcy temu    13.09.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. H. Dmyterko

Szymon Nawrot ze Stadniny Koni „Dębno” zwyciężył w XVIII Memoriale im. Feliksa Wawrzyniaka, organizowanego przez Pakosławski Klub Sportowy „Parada”, Starostwo Powiatowe w Rawiczu oraz Gmina Pakosław. To do niego trafiła nagroda główna - cielak z rodzinnej hodowli Wojciecha Wawrzyniaka, syna Feliksa.

Zawody w powożeniu zaprzęgami jedno- i parokonnymi odbyły się na pakosławskim hipodromie. Podczas imprezy rozegrano konkursy w kategoriach koni dużych i kuców, a o nagrodę memoriałową walczyła najlepsza piątka, wyłoniona z konkursu zaprzęgów par koni dużych. - Startowano w rozstawie +20 cm. Były to bardzo trudne przejazdy, wymagające ogromnej dokładności zarówno powożących, jak i luzaków - przyznaje Hubert Wojtkowski, prezes pakosławskiej „Parady”. - Dopisała nam zarówno pogoda, jak i publiczność oraz zawodnicy. Tym razem do rywalizacji przystąpiły aż 32 zaprzęgi. Sędzią głównym zawodów, jak zwykle był Maciej Gniazdowski - dodaje Hubert Wojtkowski.

R E K L A M A

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe prezenty, a zwycięzcy puchary i cenne nagrody rzeczowe.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A