Międzynarodowy turniej judo

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 14 dni temu    10.11.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Dzieci, trenujące w UKS Ju jitsu i Judo Miejska Górka, brały udział w Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji 760-lecia miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

W imprezie wzięło udział ponad 300 zawodników z 30 różnych klubów z całej Polski oraz Ukrainy. - Nasz zespół, składający się z 24 zawodników, odniósł wielki sukces - mówił trener Kornel Ratajski. W swoich kategoriach wiekowych i wagowych judocy z Miejskiej Górki uplasowali się na następujących miejscach. Pierwsze miejsca wywalczyli: Mikołaj Zielnik, Łukasz Gryczka, Miłosz Szwarc, Franciszek Woźniak i Franciszek Wadas. Drugie miejsca zajęli: Olaf Lokś, Marlena Gryczka, Oliwia Bryl, Adrian Piotrowski i Michał Skrzypek. Zawody na trzeciej pozycji zakończyła najliczniejsza grupa miejskogóreckich zawodników: Nikola Bryl, Artur Łagoda, Adam Fengler, Bartosz Szlachetka, Wiktoria Urbańska, Klaudia Spychalska, Monika Szczurna, Marcin Szczurny, Nikolas Wawrzyniak, Bartosz Wolny, Rafał Sierpowski, Oliwier Brzeskot, Karol Sierpowski i Blanka Szymańska. - Jak zwykle bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie naszym sponsorom - zakończył trener Ratajski.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -