Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 MajR
R E K L A M A

Międzynarodowy turniej judo

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    10.11.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Dzieci, trenujące w UKS Ju jitsu i Judo Miejska Górka, brały udział w Międzynarodowym Turnieju Judo z okazji 760-lecia miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

W imprezie wzięło udział ponad 300 zawodników z 30 różnych klubów z całej Polski oraz Ukrainy. - Nasz zespół, składający się z 24 zawodników, odniósł wielki sukces - mówił trener Kornel Ratajski. W swoich kategoriach wiekowych i wagowych judocy z Miejskiej Górki uplasowali się na następujących miejscach. Pierwsze miejsca wywalczyli: Mikołaj Zielnik, Łukasz Gryczka, Miłosz Szwarc, Franciszek Woźniak i Franciszek Wadas. Drugie miejsca zajęli: Olaf Lokś, Marlena Gryczka, Oliwia Bryl, Adrian Piotrowski i Michał Skrzypek. Zawody na trzeciej pozycji zakończyła najliczniejsza grupa miejskogóreckich zawodników: Nikola Bryl, Artur Łagoda, Adam Fengler, Bartosz Szlachetka, Wiktoria Urbańska, Klaudia Spychalska, Monika Szczurna, Marcin Szczurny, Nikolas Wawrzyniak, Bartosz Wolny, Rafał Sierpowski, Oliwier Brzeskot, Karol Sierpowski i Blanka Szymańska. - Jak zwykle bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie naszym sponsorom - zakończył trener Ratajski.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A