Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Międzyszkolny konkurs matematyczny FACHOWIEC

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    18.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Laureaci konkursu. Pierwszy z lewej Przemysław PopielasLaureaci konkursu. Pierwszy z lewej Przemysław Popielas fot. ZSPT w Bojanowie
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie wzięli udział w VII edycji międzyszkolnego konkursu matematycznego FACHOWIEC, który odbył się w Zespole Szkół w Krzywiniu. Cele konkursu to zastosowanie praktycznych umiejętności matematycznych uczniów oraz motywowanie ich do aktywnego planowania rozwoju zawodowego.

Zestaw zadań konkursowych zawierał 25 zadań zamkniętych i 3 zadań otwartych, a na rozwiązanie przeznaczono 90 minut. Rywalizowały reprezentacje zasadniczych szkół zawodowych z Leszna, Kościana, Przemętu, Nietążkowa, Bojanowa i Krzywinia (32 osoby).

R E K L A M A

Bojanowską ekipę tworzyli Przemysław Popielas i Kacper Klupsz. Pierwszy z nich zajął w klasyfikacji ogólnej 6 miejsce, ale w kategorii zadań finansowych rozwiązał wszystkie 7 zadań poprawnie i zdobył maksymalną liczbę punktów, zajmując I miejsce w tej kategorii.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wybieram lokalnie
10 miesięcy temu ocena: 67%  1
Brawo chłopaki! I dlaczego tak mało chętnych jest do tej szkoły?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A