MIKROSKOPOWE BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI

Opublikowano:
Autor:

MIKROSKOPOWE BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Oceń swoje zdrowie i twoich bliskich
Każdy kto odczuwa ciągłe zmęczenie ma problemy z trawieniem i nadwagą, bólem stawów i mięśni, zmaga się z problemami skórnymi, częstymi infekcjami, obniżoną odpornością oraz ma inne wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, powinien przyjść na badanie żywej kropli krwi.

Metoda ta różni się od tradycyjnych metod. Krew nie jest poddawana żadnym procesom filtracji, barwienia, suszenia czy działania substancji chemicznych. Obraz oglądany w powiększeniu 1.600 razy jest identyczny z obrazem występującym w naczyniach krwionośnych. Obrazuje zaburzenia środowiska wewnętrznego

Badanie pozwala wykryć obecność:

  • Grzybów Candida Albicans, które są odpowiedzialne za ok. 150 różnych chorób,

  • Pasożytów, których toksyny powodują odczyny alergiczne, astmę problemy skórne,jak również bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, bóle mięśni i stawów, nadpobudliwość, rozdrażnienie, zaburzenia snu, zgrzytanie zębami u dzieci.

  • Ocenia stopień zakwaszenia organizmu - chroniczne zmęczenie,brak koncentracji oraz stopień nawodnienia, dotlenienia krwinek, ich gęstość, agregację i rulonizację, które świadczą o poziomie Homocysteiny i Trójglicerydów

  • Wykrywa też obecność metali ciężkich, fosforanów /niedobór mienerałów/moczanów/zagrożenie dną moczanową/ wolnych rodników, które są odpowiedzialne za szybsze starzenie się organizmu oraz powstawanie nowotworów.

  • Obrazuje pracę jelit, wątroby, trzustki i nerek.

  • Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi to szansa by dowiedzieć się jak odtruć organizm, usunąć zaburzenia, przywrócić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych naturalnymi metodami, jakie wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia, by obniżyć ryzyko zagrażających stanów chorobowych.

    Badanie można oglądać. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odbywa się przez nakłucie opuszki palca. Dzięki mikrokamerze, pacjent może aktywnie uczestniczyć w badaniu. Widok elementów krwi nie zawsze tych pożądanych,wpływa na wyobraźnię i motywuje do zmiany nawyków bardziej aniżeli wynik podany w postaci cyfr.

    Aby właściwie przygotować się do badania zaleca się nie jeść 2-3 godziny przed badaniem, na pół godziny przed nakłuciem wypić 2 szklanki wody oraz nie pić alkoholu w dniu poprzedzającym badanie.

     

    Rawicz ul. Miedzińskiego 6b (wejście obok klatki), tel. 609 709 148
    Wrocław, Aleja Kromera 2, tel. 699 969 095

    www.zyjezdrowo.pl

    Udostępnij na:
    Facebook
    wróć na stronę główną

    ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

    e-mail
    hasło

    Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE