Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

MIKROSKOPOWE BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWIReklama

› Aktualności ponad rok temu    24.02.2017
Reklama
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Oceń swoje zdrowie i twoich bliskich
Każdy kto odczuwa ciągłe zmęczenie ma problemy z trawieniem i nadwagą, bólem stawów i mięśni, zmaga się z problemami skórnymi, częstymi infekcjami, obniżoną odpornością oraz ma inne wątpliwości co do stanu swojego zdrowia, powinien przyjść na badanie żywej kropli krwi.

R E K L A M A

Metoda ta różni się od tradycyjnych metod. Krew nie jest poddawana żadnym procesom filtracji, barwienia, suszenia czy działania substancji chemicznych. Obraz oglądany w powiększeniu 1.600 razy jest identyczny z obrazem występującym w naczyniach krwionośnych. Obrazuje zaburzenia środowiska wewnętrznego

Badanie pozwala wykryć obecność:

  • Grzybów Candida Albicans, które są odpowiedzialne za ok. 150 różnych chorób,

  • Pasożytów, których toksyny powodują odczyny alergiczne, astmę problemy skórne,jak również bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, bóle mięśni i stawów, nadpobudliwość, rozdrażnienie, zaburzenia snu, zgrzytanie zębami u dzieci.

  • Ocenia stopień zakwaszenia organizmu - chroniczne zmęczenie,brak koncentracji oraz stopień nawodnienia, dotlenienia krwinek, ich gęstość, agregację i rulonizację, które świadczą o poziomie Homocysteiny i Trójglicerydów

  • Wykrywa też obecność metali ciężkich, fosforanów /niedobór mienerałów/moczanów/zagrożenie dną moczanową/ wolnych rodników, które są odpowiedzialne za szybsze starzenie się organizmu oraz powstawanie nowotworów.

  • Obrazuje pracę jelit, wątroby, trzustki i nerek.

Mikroskopowe Badanie Żywej Kropli Krwi to szansa by dowiedzieć się jak odtruć organizm, usunąć zaburzenia, przywrócić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych naturalnymi metodami, jakie wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia, by obniżyć ryzyko zagrażających stanów chorobowych.

Badanie można oglądać. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, odbywa się przez nakłucie opuszki palca. Dzięki mikrokamerze, pacjent może aktywnie uczestniczyć w badaniu. Widok elementów krwi nie zawsze tych pożądanych,wpływa na wyobraźnię i motywuje do zmiany nawyków bardziej aniżeli wynik podany w postaci cyfr.

Aby właściwie przygotować się do badania zaleca się nie jeść 2-3 godziny przed badaniem, na pół godziny przed nakłuciem wypić 2 szklanki wody oraz nie pić alkoholu w dniu poprzedzającym badanie.

 

Rawicz ul. Miedzińskiego 6b (wejście obok klatki), tel. 609 709 148
Wrocław, Aleja Kromera 2, tel. 699 969 095

www.zyjezdrowo.pl

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A