Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

​Minister tłumaczy się z ustawy

› Rolnictwo ponad rok temu    17.03.2016
Ksenia Pięta
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Marianna Kula

Ministerstwo rolnictwa uważa, że podawane przez działaczy PSL informacje o projekcie ustawy o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa są nieprawdziwe.

Minister odpowiada na zarzuty.

Przeczytaj wyjaśnienia PiSu na www.wiescirolnicze.pl

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Michu
ponad rok temu ocena: 35%  7
jaki to jest przewrotny ten los, rok temu rolnicy chcieli pojeździć z Sawickim na taczce po Warszawie. Pis i Solidarność ich wspierało. Dziś rolnicy chętnie pojeździliby z Jurgielem na taczce. Za chwilę górnicy upomną się o swoje, bo pisiaki już widzą, że nasze kopalnie to studnia bez dna, tak więc podsumowując, Pis dobrze namąciło ludziom w głowach naobiecywali, ale pomysłu jak się z tego wycofać to nie mają, ale coś na szybko wymyślą, bo przecież jest jeszcze plan 500 + i wiele innych na których nie ma pieniędzy, ale to już jest taka swoista specjalność naszych polityków, czyli naobiecywać, a później się z tego wycofać i stwierdzić, że to są błędy poprzedników, że na nic nas nie stać, nie żebym bronił Pełowców bo to też ludzie, którzy mają swoje za uszami, na horyzoncie już się pokazuje Swteru, który nie będzie lepszy niż PO tak więc chyba przez następne 100 lat nic się nie poprawi w Polsce, chyba że jakaś nowa ludzka partia pojawi się na horyzoncie, ale takiej nie ma i nie będzie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko PIS
ponad rok temu ocena: 57%  6
KOD - do Brukseli . PO i Swetru do lamusa ! PSL do delegalizacji . Tylko PIS i Radio Maryja uchronią ten kraj przed ekspansją muzułmaństwa i Brukselsko -niemieckiej dominacji finansowej . Chcesz do końca źycia tyrać za 1350 zł głosuj na Schetyniarzy ,Petrowców i tych pseudo ludowców .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lidka cz
ponad rok temu ocena: 50%  5
PiS i radio maryja do krematorium
~ ignorant
ponad rok temu ocena: 44%  4
duda, szydło pod Trybunał Stanu a potem na szafot.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gosc
ponad rok temu ocena: 45%  3
Pan minister do dymisji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
ponad rok temu ocena: 44%  2
Doprowadzicie ten kraj do ruiny, tak czymac.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prawo i Sprawiedliwośc
ponad rok temu ocena: 57%  1
Brawo panie ministrze -wreszcie rząd zabrał się za to kolesiostwo z PSL . Rozwiązać ten układ a winnych nieprawidłowości na majątku państwowym przykładnie ukarać (czyt :wsadzić do pierdla )
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji