Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Młodzi piłkarze rywalizowali w Rawiczu. Wygrała Akademia Reissa [FOTO]

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 miesięcy temu    10.02.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Woli walki i ambicji nie można było odmówić zawodnikom, urodzonym w 2011 roku. Przystąpili do rozgrywek w ramach "Niedźwiadek Rawicz Cup 2019". Imprezę rozegrano dziś w hali I Liceum Ogólnokształcącego.

Do zmagań przystąpiło osiem ekip. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły rywalizowały w nich w systemie każdy z każdym, a mecze trwały po 12 minut.

Po rozegraniu wszystkich spotkań, drużyny zakwalifikowały się do finałowej fazy rozgrywek. W "Lidze Mistrzów" zmierzyli się triumfatorzy oraz ekipy z drugich miejsc, do "Ligi Europy" weszły pozostałe ekipy.

Ostatecznie, zwycięzcą imprezy okazała się drużyna AP Reiss Rawicz, która ani razu nie zaznała goryczy porażki. Na drugiej lokacie uplasowała się ekipa ELPA Święciechowa, a na najniższym stopniu podium znaleźli się zawodnicy Astry Krotoszyn. Czwarte miejsce zajął MKP Wołów. Z kolei w "Lidze Europy" triumfowali zawodnicy Antonio Jarocin. Za nimi znalazły się: Młoda Rawia II, Awdaniec Pakosław i Młoda Rawia I. 

Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami. Dodatkowo, drużyny z czołowych trzech miejsc otrzymały pamiątkowe statuetki. 

Nie zabrakło nagród indywidualnych. Julian Paciorek z Wołowa został najlepszym bramkarzem. Najwięcej bramek strzelił Alex Frąckowiak ze Święciechowy, a najlepszym piłkarzem turnieju wybrano Igora Gertchena z AP Reiss Rawicz. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!