Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Młodzi zawodnicy Rawii na turnieju w Austrii

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    29.06.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zawodnicy rawickiej Rawii występujący w kategorii „żak” i „orlik” z trenerami na turnieju w AustriiZawodnicy rawickiej Rawii występujący w kategorii „żak” i „orlik” z trenerami na turnieju w Austrii

Na początku czerwca grupa 24 młodych piłkarzy Rawii uczestniczyła w międzynarodowym turnieju piłki nożnej „Danube Challenge Cup 2017”. Turniej rozgrywano w miejscowości Gersdorf, niedaleko Wiednia.

R E K L A M A

 

Drużyny żaków i orlików rawickiej drużyny rozegrały w sumie po 6 spotkań. - Choć wyniki w tych kategoriach wiekowych mają drugorzędne znaczenie warto dodać, że nasze ekipy ukończyły zmagania na IV miejscach - mówił trener Marcin Stochaj. Młodzi podopieczni trenera Stochaja rozgrywki grupowe zakończyli na drugiej pozycji. W tej fazie pokonali oni KS Canarinhos Skórzewo 2:1, czeski TJ Sokol Kamenny Ujezd 2:1 oraz austriacki SV Gersdorf/Stammersdorf 2:1. Zremisowali także z triumfatorem turnieju - litewskim Football Scholl Fortuna Kowno 0:0 oraz przegrali z czeskim SK SV Bojkovice 1:3. W meczu o III miejsce lepsi od młodych rawiczan okazali się piłkarze węgierskiego Budafoki L.C, którzy wygrali 4:0. Z kolei podopieczni trenera Przemysława Wawrzyniaka w swojej grupie zajęli trzecie miejsce. Na tym etapie zmagań piłkarze Rawii wygrali 3:0 z czeskim Bechovicti Srsni o.s, 6:0, z TJ Sokol Kamenny Ujezd i 4:3 z UKS Ajaks I Częstochowa. Musieli również uznać wyższość swoich rywali przegrywając 0:3 z późniejszym zwycięzcą turnieju francuskim FC Tours i pechowo z austriackim FC Spitz Attnang 0:1. Wyniki te dały możliwość gry o piąte miejsce w turnieju. Niestety polski pojedynek z UKS Ajaks II Częstochowa zakończył się porażką Rawii 4:5. - Wyniki nie były jednak najważniejsze. Liczyły się przede wszystkim sportowe emocje, a także cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości oraz niesamowita radość młodych piłkarzy po każdym meczu - podsumował rawicki trener.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A