Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Motocyklista przewrócił się na S5. Trafił do szpitala

› Aktualności› Na sygnale 7 miesięcy temu    1.09.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Oprócz służb z powiatu leszczyńskiego, w interwencję byli zaangażowani strażacy zawodowi i policjanci z RawiczaOprócz służb z powiatu leszczyńskiego, w interwencję byli zaangażowani strażacy zawodowi i policjanci z Rawicza fot. D. Bela

Prawdopodobnie doszło do awarii pojazdu. W wyniku tego motocyklista przewrócił się na 86. kilometrze drogi ekspresowej S5. Załoga karetki zabrała go do szpitala.

Informacja o wypadku trafiła do leszczyńskich służb. Do akcji ruszyli, m.in. tamtejsi strażacy zawodowi oraz druhowie z OSP Rydzyna. W działania zostali także zaangażowani policjanci i załoga karetki.

Gdy wjechali na S5 w Kaczkowie, dotarli aż na węzeł Bojanowo. Tam zastali poszkodowanego. - Motocyklista został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Rawiczu - informuje portal rawicz24.pl asp. sztab. Roman Sidor, rzecznik prasowy rawickiego Komendanta Powiatowego PSP.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A