Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Napad i strzelanina. Napastnik nie żyje, policjant ranny [AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Na sygnale 11 miesięcy temu    21.06.2017
Redakcja
komentarzy 111 ocen 17 / 100%
A A A
Policyjna obława w okolicy BaranowicPolicyjna obława w okolicy Baranowic

W Baranowicach (pow. milicki) na granicy z powiatem rawickim trwa obława policji na jednego z uczestników napadu na stację benzynową w podpleszewskiej Dobrzycy. Mężczyzna może posiadać przy sobie broń. [Artykuł będzie aktualizowany]

 

R E K L A M A

Jak ustaliliśmy, policjanci ruszyli w pościg za przestępcami. Jeden z przestępców nie żyje. Drugi uciekł. Trwają poszukiwania mężczyzny. Akcję na pograniczu naszego województwa i Dolnego Śląska prowadzą funkcjonariusze z powiatu milickiego. Policjanci z Rawicza udzielają im wsparcia. Kolejni mundurowi z woj. wielkopolskiego także zmierzają na miejsce.


AKTUALIZACJA

godz. 21.50

Jak informuje rawicka policja na swojej stronie internetowej

Poszukiwany mężczyzna był ubrany w czarne spodnie dresowe, jest krępej budowy ciała i wzrostu około 175 cm.  Strój mężczyzny może ulegać zmianie. Zwracamy się o informowanie o osobach nieznanych, podejrzanych, przebywających w lasach, na polach, przy gospodarstwach, podróżujących pieszo.  Prosimy o kontakt na numer alarmowy 997.

Policjanci nocą będą patrolować południową część gmin: Pakosław i Jutrosin.

godz. 17.25

Wypowiedź asp. sztab. Pawła Petrykowskiego, Rzecznika Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu na temat działań funkcjonariuszy (ZOBACZ PONIŻEJ MATERIAŁ FILMOWY)

godz. 14.18:

- Ranny policjant został przetransportowany karetką do Leszna, a stamtąd Lotnicze Pogotowie Ratunkowe zabrało go do szpitala MSW w Poznaniu. Na miejscu, w Rawiczu wykonaliśmy przede wszystkim diagnostykę obrazową. Kula wciąż znajdowała się w ciele poszkodowanego, nie mieliśmy więc możliwości, by udzielić mu fachowej pomocy. W Poznaniu będzie musiał przejść niezbędne operacje - powiedział portalowi Zbigniew Sycz, dyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu.

godz. 13.45

Jak informuje nasz reporter, trwają poszukiwania. Policjanci rozstawieni są od Zaorla przez Szkaradowo, aż do granicy województwa. Około 20 radiowozów skierowano do Ostój. Trwa przeczesywanie tamtejszych terenów leśnych.

godz. 11.06: 

Jak poinformowało redakcję rawicz24.pl biuro prasowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, minister Mariusz Błaszczak jest na bieżąco informowany o stanie zdrowia rannego policjanta. - Jeżeli tylko będzie taka możliwość, pan minister odwiedzi funkcjonariusza - usłyszeliśmy w biurze prasowym resortu.

godz. 10.56:

Jak informuje policja, poszukiwany mężczyzna może być niebezpieczny. - Działania są prowadzone na granicy województw dolnośląskiego i wielkopolskiego, zwłaszcza w kompleksach leśnych. Te poszukiwania z powietrza wspierane są przez śmigłowiec - zaznacza asp. sztab. Paweł Petrykowski.

Niewykluczone, że poszukiwany mężczyzna posiada broń.

Prosimy o bycie czujnym i ostrożnym. Jeden z mężczyzn był uzbrojony, dlatego drugi też może być niebezpieczny. W przypadku zauważenia samotnie przemieszczających się osób, podejrzanie i nerwowo się zachowujących, prosimy nie podejmować żadnych działań na własną rękę. Takie informacje należy przekazywać policji. Przestrzegamy też przed „braniem osób na tzw. stopa” - dopowiada rzecznik prasowy.

 

godz. 10.45: 

Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących przebiegu policyjnej akcji. Po włamaniu na stację pali w powiecie pleszewskim, sprawcy uciekli z miejsca przestępstwa. Pościg za nimi podjęli funkcjonariusze z Wielkopolski. Podejrzani mężczyźni kierowali się w stronę powiatu milickiego, dlatego do działań włączyli się policjanci z tego terenu. Napastnicy uciekli kradzionym autem.

Mężczyźni nie reagowali na sygnały do zatrzymania. W kompleksie leśnym porzucili auto, które służyło im do popełnienia przestępstwa i kontynuowali ucieczkę pieszo. W dalszym ciągu nie reagowali na sygnały do zatrzymania. W pewnym momencie jeden z tych mężczyzn oddał strzały w stronę policjantów, raniąc jednego z nich. Policjanci również oddali strzały, raniąc jednego z podejrzanych mężczyzn „w dolne partie ciała”. Funkcjonariusze oraz zespół ratownictwa medycznego od razu udzielili mu pomocy. Mimo  tego, mężczyzna zmarł - relacjonuje asp. sztab. Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji.

Poszukiwania drugiego mężczyzny trwają.

godz. 10.15: 

Policyjna obława nadal trwa. - Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator - powiedział portalowi rawicz24.pl asp. sztab. Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

godz. 8.58:

Obława trwa na terenie działania jednostki KPP MIlicz. Rawiccy policjanci biorą w niej udział. Skierowałem tam do tej pory 30 osób i na pewno jeszcze skieruję kolejnych funkcjonariuszy. Póki co, przestępcy nie udało się ująć. Jestem cały czas w kontakcie w komendą milicką. My od naszej strony uszczelniamy teren, ponieważ nie wiadomo w jakim kierunku mężczyzna uciekł - mówi mł. insp. Radosław Matysiak, komendant powiatowy policji w Rawiczu. - Policjant, który odniósł obrażenia nie jest z naszej jednostki.

Jak ustaliliśmy funkcjonariusz trafił do rawickiego szpitala. - Stan rannego jest stabilny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Zbigniew Sycz, dyrektor ds. medycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu.


godz. 8.10:

Jak ustaliliśmy, w nocy dwaj uzbrojeni przestępcy napadli na stację paliw w Dobrzycy na terenie powiatu pleszewskiego. Nieoficjalnie wiadomo, że doszło do strzelaniny. Jeden z napastników prawdopodobnie nie żyje. Ranny jest policjant.

Jak relacjonują portalowi rawicz24.pl mieszkańcy dolnośląskich Baranowic, wczesnym rankiem zauważyli policyjne radiowozy w miejscowości. Policjanci mieli ich informować, by nie wychodzili z domów, bo trwa obława na przestępcę. Wciaż trwają jego poszukiwania.

R E K L A M A
+ 17 głosów: 17 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (111)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ewasa
  10 miesięcy temu ocena: 100%  111
  0 wiadomości co dalej ? przestali szukać ? To już miesiąc od ostatnich wiadomości
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zainteresowani
  11 miesięcy temu ocena: 100%  110
  kiedy wreszcie napiszecie o wielkim odkrywcy Źródła Podziemnej Energi Elektrycznej w Dębnie Polskim
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xx
  11 miesięcy temu ocena: 100%  109
  Nic nie napiszą bo nie mają co pisać olali to wszystko
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kina
  11 miesięcy temu ocena: 100%  108
  Nowe wiadomosci aktualizacja????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obywatel
  11 miesięcy temu ocena: 86%  107
  Jaka obława? Ja się pytam gdzie policja jest w nocy? Po wszystkich "obstawionych" miejscowościach jeździłem i ani jednego radiowozu. Jeszcze mu dajcie mu gnata, i zatankujcie w radiowóz paliwa żeby mógł hasać po Polsce i wywijać. Brawo Wy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ Przerażony
  11 miesięcy temu ocena: 100%  106
  Ja tu czegoś nie rozumiem ludzie się boją wyjść z domu przez tego bandziora a tu ani nowych informacji ani jak wygląda zwykłego złodzieja szkatułka to by zaraz pokazali tylko by mu oczy zakryć a prawdziwy przestępca chodzi na wolności i pewnie się śmieje z naszej policji dziwna sprawa i nie wierzę w to że ta cisza to dla dobra śledztwa za moment będą tel na 997 bo co 3 osoba to podejrzany
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ogar
  11 miesięcy temu ocena: 73%  105
  Co rozumiecie przez namierzenie telefonu? Wy myślicie, że ile trwa namierzenie nieznanego sprawcy? Myślicie że nie ma sposobów na obejście? Może nie używa tego na co dzień, może ma nr z zagranicy. Może zorganizowane jest to jeszcze inaczej i więcej osób jest w to zamieszane. Nie każdy przestępca jest od razu znany i z reguły nie dzwonią najpierw na 997 z informacją co mają zamiar zrobić żeby pobawić się w ściganego. Każdy chciałby na pstryk już info rysopis, dane, emisja na żywo. To tak nie działa. Już podali co wiedzą, gdyby chcieli działać po cichu to by działali. Będą wiedzieli więcej, to podadzą. I nie pytajcie po pajacersku w komentarzach czy złapany. Złapią go to podadzą informacje, a wy łykacie te komentarze jak dzik żołędzie. Wybraliście sobie trafnie źródło informacji.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ha ha
  11 miesięcy temu ocena: 53%  104
  500 policjantów helikoptery i kit wie co jeszcze..... za jednym debil em.... chyba trochę przesadziliscie nawet z Amber Gold takiej jazdy nie było ale co tam można się bawic za pieniądze podatnika za te pieniądze byłaby tu ameryka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ciotka
  11 miesięcy temu ocena: 73%  103
  Mądry jesteś, a gdyby bylo to w Twoim miejscu zamieszkania sam czułbys sie niebezpiecznie gdyby do takiej akcji jeden radiowoz przyjechal i patrolowal.
  ~ Haha. Dobre, który to powiedział ? :D
  11 miesięcy temu ocena: 20%  102
  Aleś sobie porównanie wymyślił, to nie ta ranga. Poza tym za kulisami politycznymi wiele smaczków się kryje i tu referat by trzeba pisać. Akcja akcji nierówna. Sam napad na stację celem rabunku to jedno, ale facet strzelał do policji w tym raniąc jednego. Poza tym poczytaj trochę prasy pleszewskiej, gdzie zaczęła się cała historia. Ten jeden z drugim debilem to być może przestępcy, którzy znają się na rzeczy, robią to nie pierwszy raz, w dodatku z poprzednich napadów nie złapano sprawców. Gość jest niebezpieczny, zaangażowano mnóstwo sił i środków. To tak jak zapytać straż pożarną po co do pożaru mieszkania wysyła np. 6 zastępów (samochodów) a nie 2, bo przecież teoretycznie więcej nie potrzeba, ogień nie ucieknie do lasu albo do domów sąsiadów i nie strzela do ludzi.
  ~ Kamilos..
  11 miesięcy temu ocena: 89%  101
  Wydaje mi się że trzeba zadzwonić do ojca Mateusza
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kina
  11 miesięcy temu ocena: 100%  100
  Jakaś aktualizacja by sie przydala....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Werra
  11 miesięcy temu ocena: 83%  99
  A może on siedzi w lesie w jakiejś wykopanej dużej dziurze która już przygotowali wcześniej z kolegą i tam ma jedzonko wodę latarkę i tylko czeka aż minie parę dni i spieprzy bezkarnie. Czy policja dokładnie przeszukala lasy? Albo jakiś kolezka zabrał go zanim wszyscy przyjechali i siedzi w domu śmiejąc się bezczelnie z policji i nas wszystkich . :((
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ chudy Kaziu
  11 miesięcy temu ocena: 100%  98
  Jakieś info?? Maja bandziora??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Taksobiemysle
  11 miesięcy temu ocena: 50%  97
  Tak sobie mysle czy przedstawianie miejsc patrolu w mediach jest konieczne żyjemy w czasach kiedy prawie każdy ma dostęp do telefonu i Internetu ;) owy przestępca bez problemu może sobie sprawddoc co jak gdzie i smigac tam gdzie go nie dopadna ;)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ -wielkopolskakoniara
  11 miesięcy temu ocena: 75%  96
  -taksobiemysle Jakby miał włączony telefon to by go namierzyli.
  ~ Antonio
  11 miesięcy temu ocena: 67%  95
  Jak to wcześniej bywało, przestępca zawsze wraca na miejsce zbrodni.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ LALA
  11 miesięcy temu ocena: 56%  94
  JUZ KIEDYS BYŁ PRZYPADEK NAPADÓW NA CPNY.... TAMCI TEZ Z BRONIA I STRZELALI WYSZŁO ZE ZA 30TYS SKRADZIONE DOSTALI WYROKI KILKUNASTU LAT CHYBA .... TU TAK SAMO BEDZIE JAK GO DORWA....A ZNAJDA.... JAKIM TRZEBA BYC MATOŁEM KRÓTKOWZROCZNYM ZEBY ZA PIENIADZE GDZIE TYLE BY ZAROBILI PRZEZ ROK CZY DWA NORMALNEJ PRACY SKRADZIONE W RABUNKU I STRZELAJAC W POSCIGU DOSTAC ILES LAT CIUPY........... TO TRZEBA BYC MATOŁEM KOMPLETNYM!!!!...........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ APSIK
  11 miesięcy temu ocena: 29%  93
  MOZE BYC TUBYLEC MAMUSIE PUSZCZAJA CORECZKI Z CORAZ LEPSZYMI...... OKOLICE TO JEDNA WIELKA PŁACHTA HANDLARZY SAMOCHODAMI I INNYMI LEPIEJ OPŁACALNYMI RZACZAMI ......TAK MOWIA PODOBNO
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ola
  11 miesięcy temu ocena: 100%  92
  pojezdzaj po wsiach to zobaczysz jakie menty sie w nich chowaja nieraz ......
  ~ PP
  11 miesięcy temu ocena: 80%  91
  CO TY ZA BREDNIE WYPISUJESZ @APSIK ? NAĆPANY JESTEŚ OD RANA ?
  ~ men
  11 miesięcy temu ocena: 60%  90
  A może to jest tubylec.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hazok
  11 miesięcy temu ocena: 75%  89
  Wlasnie nad Hazami lata helikopter
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xyz
  11 miesięcy temu ocena: 33%  88
  Widzialem patrol w golejewku i pakoslawiu tez tu sa obstawieni
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pawlo
  11 miesięcy temu ocena: 89%  87
  Ludzie, nie informujcie na forum gdzie rozlokowana jest Policja!!! To utrudnia działania!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pawlo
  11 miesięcy temu ocena: 100%  86
  Ale może mieć telefon, dostep do danych , czyli dostęp do internetu. Mamy 21 wiek!!
  ~ ewasa
  11 miesięcy temu ocena: 0%  85
  Pawlo chyba nie sądzisz że ucieka z tabletem włączonym co ;)
  ~ Lilka
  11 miesięcy temu ocena: 80%  84
  Zastanówcie się ludzie wypisujecie głupoty ,robicie sobie jaja z zaistniałej sytuacji.Może pomyślcie raczej o tych ludziach którzy mieszkają w pobliżu .Szukajcie go trzymamy kciuki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zdenerwona
  11 miesięcy temu ocena: 25%  83
  To co wkoncu znalazl sie czy nie? Bo tu niektorzy wypisuja brednie wyssane z palca . to jak wkoncu jest ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xx
  11 miesięcy temu ocena: 83%  82
  NIE ZNALEZIONO GO! ludzie nie wiedza, a pisza glupoty. Tak tworza sie plotki
  ~ Jaaa
  11 miesięcy temu ocena: 60%  81
  Czy ktos w koncu ma jakies potwierdzone info czy go.zlapali czy nie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ oooo
  11 miesięcy temu ocena: 75%  80
  no przecież ci pisza
  ~ Mieszkaniec
  11 miesięcy temu ocena: 83%  79
  Jestem mieszkancem Baranowic. Godzina 22:53 i zadnego patrolu?! Noc bedzie nieprzespana
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ D-G-R
  11 miesięcy temu ocena: 83%  78
  NIE LĘKAJ SIĘ ON JUŻ DAWNO SWOIM SPRINTEREM W NIEMCZECH NA BANIE SZUKA SALONU AUDI BY ZWINĄĆ KOŁA LAMPY I LUSTERKA OD NOWEGO Q7
  ~ c2h5oh
  11 miesięcy temu ocena: 41%  77
  Jesli w powiecie rawickim zatrzyma was policja do kontroli na alkohol zadajcie aby policjanci przy was tez dmuchali bo macie podejrzenia ze sa nietrzezwi. Wylapiemy wiecej tych co chleja na sluzbie lub przed... A sa tacy w rawickiej policji oj sa...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ABC
  11 miesięcy temu ocena: 38%  76
  DLACZEGO PORTAL USUWA KOMENTARZE???? JUZ NIE PIERWSZY RAZ. SZCZEGOLNIE TE KRYTYKUJACE NIEUDOLNE DZIALANIA NASZEJ PSEUDOPOLICJI
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kk
  11 miesięcy temu ocena: 33%  75
  Jeszcze jest na wolnosci??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ty
  11 miesięcy temu ocena: 0%  74
  białe stare audi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kkpp
  11 miesięcy temu ocena: 0%  73
  nie znalezli sprawcy tylko zajaca zlapali za uszy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kkpp
  11 miesięcy temu ocena: 25%  72
  zająca za uszy..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Elo
  11 miesięcy temu ocena: 100%  71
  Ponoć nie znaleźli tak podaje strona internetowa policji w nocy będą patrolować Pakosław i Jutrosin
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ inkus
  11 miesięcy temu ocena: 67%  70
  Jakim samochodem napastnicy poruszali sie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gt
  11 miesięcy temu ocena: 33%  69
  zielony fiat
  ~ Maff
  11 miesięcy temu ocena: 50%  68
  X6 BMW
  ~ Elo
  11 miesięcy temu ocena: 25%  67
  Biała skoda
  ~ Kubica
  11 miesięcy temu ocena: 40%  66
  Ferrari TestaRossa
  ~ nikk
  11 miesięcy temu ocena: 40%  65
  Jechałem po 20tej Od Rawcza przez Sowy -Golejewko ZERO POLICJI. Gdzie oni go szukają ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Górnik
  11 miesięcy temu ocena: 43%  64
  U murzyna w dupie
  ~ Kina
  11 miesięcy temu ocena: 67%  63
  Ludzie jakie wy tu głupoty piszecie... Az żal co nie ktore czytac. Złapali go czy nie????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kk
  11 miesięcy temu ocena: 50%  62
  Znalezli go czy nie??
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxxx
  11 miesięcy temu ocena: 60%  61
  Poszukiwania trwają ale policji nie widać to gdzie oni szukają?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bob
  11 miesięcy temu ocena: 0%  60
  uciekl moze rysopis ale teraz to za puzno wiem kto to jest ale na 99 procet
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aga
  11 miesięcy temu ocena: 33%  59
  To znaleźli go czy nie????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ gosc
  11 miesięcy temu ocena: 40%  58
  A gdzie w tej chwili jest policja z obawa?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ TakToWygląda
  11 miesięcy temu ocena: 50%  57
  Jeżeli go dziś nie znajdą jeżeli oczywiście juz nie znaleźli to przez następne tygodnie go nie zamkną .. Takie moje zdanie.. Tym bardziej że robi się powoli ciemno gdzie poszukiwany ma większe szanse na ucieczkę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ XYZ
  11 miesięcy temu ocena: 27%  56
  DLACZEGO PORTAL NIE INFORMUJE O PIJANYM POLICJANCIE NA SLUZBIE W RAWICZU. MIAL PRAWIE 0,5 PROMILA I PRACUJE NADAL BEZ KONSEKWENCJI. CZYLI ZE CO AUTEM DO 0,5 MOZNA PO RAWICZU MYKAC I TEZ MI CH.JA ZROBIA???
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ haha zlapali go
  11 miesięcy temu ocena: 50%  55
  czujnie obserwujja ludzie a tu rawicz 24 jak zwykle śpi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ haha
  11 miesięcy temu ocena: 50%  54
  zająca za uszy:-P
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ borys
  11 miesięcy temu ocena: 0%  53
  Tak. Rzeczywiście dorwali go. Kilka minut po 21:
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  11 miesięcy temu ocena: 50%  52
  Jak go dorwali jak aktualizacja mowi co innego?
  ~ Elo
  11 miesięcy temu ocena: 50%  51
  Ale narazie nikt oficjalnie nie potwierdził tej lnformacji
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Elo
  11 miesięcy temu ocena: 50%  50
  Złapali go????
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ torems
  11 miesięcy temu ocena: 0%  49
  prawdopodobnie w Jemielnie...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ złapali go
  11 miesięcy temu ocena: 0%  48
  złapali go...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Renia
  11 miesięcy temu ocena: 67%  47
  Skąd takie info
  ~ Aga
  11 miesięcy temu ocena: 33%  46
  Potwierdzone info? Gdzie?
  ~ :)
  11 miesięcy temu ocena: 43%  45
  Jeszcze nie ma tam gapiów z telefonami? Żadnej kolumny w stylu "Ja tylko popatrzeć przyjechałem"? Ani jednego "społecznego paparazzi"? Żadnego krytykanta co źle? Nawet mistrza instrukcji jak przeprowadzić akcję? Nikt selfie z policją w tle nie robi? No nie mówcie, że przeganiają, przecież to wolny kraj i można chodzić gdzie się chce? Oj nie będzie fotek do rodzinnego albumu. Na fb też się nie ma jak pochwalić.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Boje sie
  11 miesięcy temu ocena: 67%  44
  A wiecej informacji co sie dzieje bo jest juz 21:12 a ostatnia aktualizajca byla 17:25
  ~ edek
  11 miesięcy temu ocena: 70%  43
  Zastanawia mnie tylko dlaczego oni uciekali 65km i nikt przez te 65km ich nie zatrzymał nie rozłożył kolczatki, nie strzelał w opony nie ustawił blokady. ucieczka przez 65km musiała trwać minimum 40 minut to jest bardzo duzo czasu zeby poinformować inne jednostki . Daje takie cos pod dyskusje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ W
  11 miesięcy temu ocena: 70%  42
  Pewnie nie mieli telefonu do sprawców aby spytać którą drogą polną pojadą i skąd są, bo Edek chce rozłożyć kolczatkę za sprawcami włamania. Świnie mogli poczekać, aż policjanci wrócą po kolczatkę aby Edek głupich postów nie pisał i mniej filmów oglądał..
  ~ lll
  11 miesięcy temu ocena: 33%  41
  o 15 przez rawicz też kolumna policyjna i pewnie zmiana
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nn
  11 miesięcy temu ocena: 67%  40
  Caly czas trwa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ABC
  11 miesięcy temu ocena: 20%  39
  Koniec akcji właśnie kolumna przejeżdżała przez miejską górkę
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Powodzenia
  11 miesięcy temu ocena: 54%  38
  Policjantem nie jestem, ale jak dla mnie to płynie z prądem pobliskiej rzeki, może jakiś policjant przeczyta i sprawdzą ta :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bez litości
  11 miesięcy temu ocena: 100%  37
  Idź na policję i sprawdza to a nie ze tu piszesz. Takie rzeczy się zgłasza!
  ~ An
  11 miesięcy temu ocena: 80%  36
  A może warto to zglosic.
  ~ Danon
  11 miesięcy temu ocena: 86%  35
  Nie chce nic mówić, ale jest tutaj umieszczona informacja gdzie dokładnie są policjanci. Ten przestępca na pewno nie jest głupi i sprawdził wszelakiego rodzaju informacje o tej sprawie.. Przez co jest pewnie krok przed policjantami.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nn
  11 miesięcy temu ocena: 50%  34
  Pewnie tak, włączy sobie telewizor..
  ~ POMYŚL NIE BOLI
  11 miesięcy temu ocena: 55%  33
  nosz k .... kretyn ! gdzie on ma to w internecie sprawdzić ? kompa z netem na w kieszeni ? jak by włączył telefon to by go za chwilę namierzyli.
  ~ ???
  11 miesięcy temu ocena: 83%  32
  Droga redakcjo, czy wiadomo kogo szukają? Znany jest wizerunek i tozsamosc sprawcy?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Uueo. . .
  11 miesięcy temu ocena: 83%  31
  Czasem w nocy nie przestawajcie szukac, nie odpuszczajcie bo na pewno nawieje. . .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Franek
  11 miesięcy temu ocena: 22%  30
  Tyle godzin i nic? Sądzę że już dawno go nawet w Polsce nie ma . Albo rodzina czy ktoś przyjechała po niego .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nn
  11 miesięcy temu ocena: 75%  29
  Proszę Cię, nie myśl więcej
  ~ Jakub
  11 miesięcy temu ocena: 22%  28
  Foto nr dwa policjant pokazuje część masakra
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dw
  11 miesięcy temu ocena: 67%  27
  A co ma płakać ? Jest spostrzegawczy ze zdążył kiwnąć !
  ~ elektryk
  11 miesięcy temu ocena: 88%  26
  A dlaczego cały Rawicz huczy o aferze z kradzieżą prądu, a tutaj cisza?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Elektrocity
  11 miesięcy temu ocena: 83%  25
  Antoni p kradl prad od lat i cisza..
  ~ Nn
  11 miesięcy temu ocena: 86%  24
  Bo jest bogaty, a my nie..
  ~ kkk
  11 miesięcy temu ocena: 25%  23
  Ja nic nie wiem może coś uchylisz rąbka tajemnicy.
  ~ HWDP
  11 miesięcy temu ocena: 26%  22
  " w dolne partie ciala " tzn gdzie ? bo celnosc polskiej milicji jest taka , ze celuje w nogi ale trafia w krtan po czym daja osiwadczenie " strzal byl na wysokosci kolan ale napastnik sie schylil dlatego dostal w krtan " poza tym od posptrzelenia w nogi nikt tak szybko nie ginie teraz polska cebula moze hejtowac .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bb
  11 miesięcy temu ocena: 0%  21
  Nie dziękuj...
  ~ xoxoxo
  11 miesięcy temu ocena: 90%  20
  Jeżeli został trafiony w tętnice, czy żyłę główną to nie jest to dziwne, że zmarł szybko.
  ~ kom.
  11 miesięcy temu ocena: 18%  19
  To fakt - nikt nie traci życia tak szybko od postrzału w nogi.
  ~ Gość
  11 miesięcy temu ocena: 25%  18
  I co jest juz złapany ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kkoookoo
  11 miesięcy temu ocena: 68%  17
  Strasznie się boję że przyjdzie do mojego domu i rodzinie zrobi krzywdę .! Wierzę w was policjanci wierzę! Zlapcie gnoja . Trzymam kciuki .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mery
  11 miesięcy temu ocena: 80%  16
  Zdjęcie mile widziane coś chyba było na monitoringu ktoś by go rozpoznał skad wiedzieć jak kogoś zobacze jestem z tych okolic
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Deka
  11 miesięcy temu ocena: 83%  15
  Ciekawe czy policja go zlapie i zdjecie napastnika mile widziane :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bk
  11 miesięcy temu ocena: 95%  14
  Chyba ktos przesadzil z kodami w Gta,,,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Strach...
  11 miesięcy temu ocena: 86%  13
  Dajcie jego zdjęcie byśmy wiedzieli jak wygląda
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ll
  11 miesięcy temu 12
  prawda
  R E K L A M A