Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nasi czytelnicy przekazali kolejne kilogramy nakrętek dla Antosia

› Aktualności 11 miesięcy temu    13.07.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Do naszej redakcji dostarczyliście kolejne kilogramy nakrętek, które przekazaliśmy na rehabilitację i leczenie czteroletniego Antosia Mikołajczaka.

Kilkanaście worków z nakrętkami dziś wyjechały do Zielonej Wsi, gdzie dołączyły do kolejnych kilkudziesięciu, które czekają na transport do firmy recyklingowej.

Zbiórka nakrętek rzecz chorego Antosia trwa od ponad roku. Do tej pory udało się zebrać ponad 3 tony. Spory udział w tym wyniku mają czytelnicy „Życia”, którzy dostarczają nakrętki do naszej redakcji.

Akcja wciąż trwa. Nakrętki można przynosić od poniedziałku do piątku (od godz. 9.00 do 16.00) do siedziby „Życia” (ul. 17 Stycznia 37/4).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Dziecku choremu nakretki zbieramy a księdzu kase dajecie czy to normalne??? I z czegi tu się cieszyć? Moze lepiej zroić odwrotnie dziecku kase a księdzu nakrętki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A