Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 ZS Jutrosin
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Nasi na podium Lion's Trophy

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    7.07.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. STIHL

Krystian Kaczmarek z Ostój zwyciężył w zawodach Lion's Trophy, rozegranych w Tarnowie Podgórnym.

R E K L A M A

Na trzecim stopniu podium stanął z kolei Marcin Juskowski ze Szkaradowa. - Nie zabrakło wielkich emocji i rekordowych wyników. Podczas zawodów swoje umiejętności zaprezentowała pierwsza kobieta w Polsce uczestnicząca w zawodach z cyklu STIHL TIMBERSPORTS Julia Królik - mówi Krystian Kaczmarek.

W 4 widowiskowych konkurencjach zmierzyło się 12 zawodników.

- Formuła Lion's Trophy różni się od zawodów indywidualnych tym, iż każdy z zawodników startuje pod rząd w czterech konkurencjach: Stihl Stock Saw, Underhand Chop, Single Buck i Standing Block Chop - dodaje Marcin Juskowski.

Jutrosińscy zawodnicy wystąpią podczas XIV finału Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS® SERIES w Ostródzie, już w najbliższą sobotę 15 lipca o godz. 17.00. - Dołączy do nas debiutant z Konar, który na zawodach w Tarnowie Podgórnym skończył na czwartym miejscu - mówi Marcin Juskowski.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A