Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nawet w garniturze można być na luzie

› Plotkowo ponad rok temu    11.05.2015
Grzegorz Heluszka
komentarzy 8 ocen 14 / 64%
A A A
Burmistrz Bojanowa Maciej Dubiel i jego zastępca Krzysztof KurpiszBurmistrz Bojanowa Maciej Dubiel i jego zastępca Krzysztof Kurpisz

Czy osoba na wysokim stanowisku musi zawsze być poważna?

Są wśród naszych lokalnych VIP-ów osoby, które dają się ponieść atmosferze chwili.

Zobacz film, który udowadnia, że nawet w garniturze można być na luzie.

+ 9 głosów: 14 (64%) 5 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ abc
ponad rok temu 8
Oj Tadziu, kiedy dasz sobie spokój. Twoje trzy ostatnie komentarze świadczą o tym, że oprócz docinania innym chyba nic więcej nie potrafisz. Czas na refleksję. Życie toczy się dalej, a ty ciągle się dąsasz jaką to mieszkańcy wyrządzili ci krzywdę. Biedny ty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ łacina językiem mądrości
ponad rok temu ocena: 67%  7
http://vlep.pl/obrazek/r04jgw.... warto czasem nie tylko spojrzec, ale zatrzymac sie, przeczytac i zrozumiec przekaz. ... serdecznie zachecam Pana wiceburmistrza do wziecia sobie tej madrej prawdy do serca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niby śmieszne a jednak mądre
ponad rok temu ocena: 67%  6
"Error hesternus tibi sit doctor hodiernus" no kolego tym razem dałeś czadu, spodziewałem się kolejnej średnio śmiesznej graficzki, przewijam w dół a tu taki mocny i uniwersalny przekaz. Sądzę że każdego skłoni do namysłu. Drogi Panie Szybaj, polecam ten prosty i krótki przekaz, choć niezapisany w naszym ojczystym języku niesie z sobą ważną prawdę.
~ Krajowy poziom polityczny "dno"
ponad rok temu ocena: 75%  5
Wibratory, babo-chłopy, krzyżowcy, spiskowcy i Bóg wie kto jeszcze, a Rawicz by nie odstawać od średniej krajowej ma wiceburmistrza który giba się jak jakiś rezus. Ręce opadają jak szybko toczy się nasze społeczeństwo w stronę przepaści. Panie wiceburmistrzu Szybaj ! może by tak zaskakiwać elokwencją i rzeczowością wypowiedzi, nienagannymi manierami i pracowitością jaka przystoi pełnionej funkcji publicznej a nie pajacować ?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kola
ponad rok temu ocena: 25%  4
Szacun dla Pawła Szybaja!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ale w koło jest wesoło
ponad rok temu ocena: 80%  3
Wesoło im bo kasa sama do kieszeni i na konto leci za siedzenie i nicnierobienie. i jak poniżej uczciwy napisal, że za komunę nic w sklepach nie było tak jak i teraz nic w urzędach pracy nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KTOŚ
ponad rok temu ocena: 60%  2
ZA KASA WSZYTKO SIĘ ZROBI....KAŻDY SWOJĄ CENĘ MA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczciwy
ponad rok temu ocena: 81%  1
Czemu nie można być na luzie? Praca w miarę pewna, zarobki stałe, podejrzewam, że wyższe od tzw. średniej krajowej. Oprócz tego tzw. Trzynaste pensje z wypracowanego zysku. Tylko chwila, jaki tu wypracowany zysk, skoro to budżetówka?. Tylko łazić w garniaku i świrować pawiana. Gorzej już u prywaciarza. Tam trzeba śmigać jak mały samochodzik, bo inaczej można szybko znaleźć się w Urzędzie Pracy. A wiadomo, jak w Urzędzie Pracy jest z pracą... Tak jak w sklepie za komuny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji