Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nest Bank w Rawiczu!Reklama

› Aktualności ponad rok temu    29.09.2017
Reklama
komentarzy 0 ocen 12 / 25%
A A A

Solidne wsparcie rodzinnych finansów w Nest Banku.

R E K L A M A

– Nest Bank powstał po to, by zapewniać swoim Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju – mówi Angelika Giezek, doradca klienta placówki partnerskiej Nest Banku w Rawiczu.

– Nest to po angielsku gniazdo – i ta nazwa nas zobowiązuje. Chcemy zapewniać Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju. Wyznajemy proste i uczciwe zasady. Ważne są dla nas tradycyjne wartości, takie jak rodzina czy bezpieczeństwo. Wiemy, że zaufanie jest bezcenne, dlatego stawiamy na osobiste, bliskie relacje z Klientami. Nasz Bank rozbudowuje sieć placówek partnerskich w całej Polsce, bo chcemy być bliżej tych Klientów, którzy oczekują bezpośredniego kontaktu z doradcą.

To wyjątkowe miejsce, takie zupełnie „niebankowe”, dlaczego?

– Bo chcemy, żeby nasze placówki nie kojarzyły się z typowym „oddziałem” banku – dlatego są przytulne, kameralne, zachęcające do wejścia. W ten sposób tworzymy atmosferę sprzyjającą rozmowom. Finanse – firmowe czy rodzinne – to są dla każdego bardzo ważne sprawy i my to szanujemy.

Nest Bank to bogata oferta usług finansowych dla klientów indywidualnych i małych firm. Dlaczego warto z niej skorzystać?

– Bo warto poznać bank, który szanuje czas i potrzeby swoich Klientów. My zajmiemy się finansami, a Ty możesz poświęcić więcej czasu na to, co ważne, jak choćby czas spędzony z rodziną. Jesteśmy partnerem, który umożliwia sprawne pozyskanie kapitału na dowolny cel – prywatny albo biznesowy. Dobrze rozumiemy specyfikę polskiego rynku. Nasze kredyty są dostępne szybko, bez zbędnych formalności i na świetnych warunkach finansowych.

Czy zaoszczędzę i dostanę gotówkę na dowolny cel?

– Tak. Dla Klientów, którzy potrzebują dużej gotówki i liczą na niską ratę, Nest Bank przygotował specjalną ofertę, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują solidnej gotówki na dowolny cel, również na spłatę innych kredytów.

To brzmi zachęcająco.

– Ta oferta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują solidnej gotówki na dowolny cel, również na spłatę innych kredytów. Dodam, że raty mogą być niskie, ze względu na możliwość ich rozłożenia w czasie. Wszystko to pozwala na dogodne rozłożenie spłaty i dostosowanie wysokości rat do możliwości finansowych osoby biorącej kredyt, dzięki czemu można znacznie odciążyć swój domowy budżet – my rozumiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów zapewnienie rodzinie poczucia bezpieczeństwa.

Czy konieczne są jakieś zabezpieczenia?

– Nie. Nie musisz się martwić o zabezpieczenia dla kredytu, nie wymagamy ich.

Czy procedura otrzymania kredytu jest skomplikowana?

– Wręcz przeciwnie. Decyzję kredytową Klient może otrzymać już podczas pierwszego spotkania z naszym doradcą. Wystarczy przynieść dowód osobisty i dokument potwierdzający dochód, np. PIT. Pracownik placówki przygotowuje wcześniej odpowiednie dokumenty dla Klienta.

To rzeczywiście atrakcyjne i proste. Gdzie znajdę więcej informacji na temat oferty?

– Zapraszamy do nowej placówki w Rawiczu oraz na stronę www.nestbank.pl


Placówka Partnerska
ul. 3 Maja 26, 63-900 Rawicz
tel.: +48 534 582 428, +48 534 754 462
Godziny otwarcia: pn. - pt.: 9:00–17:00

Partner finansowy Nest Bank SA jest uprawnionym do dokonywania w ramach placówki partnerskiej czynności faktycznych oraz prawnych w zakresie pośrednictwa w oferowaniu usług Banku i w ramach oferowania produktów kredytowych współpracuje z Nest Bank SA. Z tytułu wykonywania ww. czynności partner otrzymuje wynagrodzenie od Banku i nie pobiera z tego tytułu opłat lub prowizji bezpośrednio od klienta. Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Nest Bank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa, wpisanego do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000030330, NIP: 526-102-10-21, o kapitale zakładowym w wysokości 313.237.000 PLN w całości opłaconym. Regulaminy oraz tabele opłat znajdziesz na naszej stronie: www.nestbank.pl
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 12 (25%) 9 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A