Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

"Nie ma stresu" Ostatni dzień egzaminu gimnazjalnego

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.04.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Rawiczu tuż  przed rozpoczęciem egzaminuUczniowie Gimnazjum nr 1 w Rawiczu tuż przed rozpoczęciem egzaminu fot. Joanna Miśkowiak

Dziś ostatni dzień egzaminów gimnazjalnych. o godzinie 8.30 uczniowie przystąpili do sprawdzianu z języka obcego. Na udzielenie prawidłowych odpowiedzi mają 60 minut.

Gimnazjaliści wykazują się swoją wiedzą już od środy. Za nimi egzamin z języka polskiego, matematyki, historii, przedmiotów przyrodniczych, a dziś przyszedł czas na języki obce.

R E K L A M A

Egzamin przeprowadzany jest na dwóch poziomach. Trzecioklasiści rozpoczęli od testu na poziomie podstawowym. Po przerwie rozpocznie się egzamin na poziomie rozszerzonym.

Zajrzeliśmy do Gimnazjum w Sierakowie, gdzie 167 uczniów pisze w 13 klasach egzaminy z angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A