Nie wykorzystali sytuacji

Nie wykorzystali sytuacji - Zdjęcie główne

Nieudanie wiosnę 2015 rozpoczęli pakosławianie, którzy przed tygodniem przegrali ze Zjednoczonymi 1:2. Dzięki temu drużyna z Pudliszek powiększyła przewagę nad podopiecznymi Ploty do 6 „oczek”.

Na 15. kolejkę pakosławianie pojechali do Spławia gdzie przed tygodniem przegrał Pelikan. Mas-Rol jesienią w Pakosławiu nie sprawił problemów piłkarzom Ploty, którzy rozgromili spławian 6:1. Tym razem tak łatwo nie było. Początek meczu zwiastował pewne zwycięstwo pakosławian. To Awdaniec prowadził grę, co udokumentował dwoma golami w pierwszej połowie. Najpierw na listę strzelców w 21. minucie wpisał się Adam Spychalski. Kilkanaście minut później prowadzenie podwyższył Karol Deka.

Co wydarzyło się w drugiej połowie, przeczytasz w aktualnym wydaniu "ŻR".