Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nie wylewali za kołnierz. Wsiedli za kierownicę. Wśród nich 16-latek

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    12.08.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Jeden rowerzysta został ukarany mandatem. Pięć innych osób będzie odpowiadało przed sądem. - Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy użytkownik drogi, stanowi realne zagrożenie dla zdrowia i życia, zarówno swojego, jak i innych - przypomina asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Funkcjonariusze w miniony weekend zatrzymali kilku nietrzeźwych użytkowników dróg. 47-latek z gminy Rawicz kierował rowerem, mając 2 promila alkoholu we krwi. 16-latek z gminy Rawicz kierował rowerem, mając 2,3 promila alkoholu we krwi. 61-latek z gminy Miejska Górka kierował rowerem, mając promil alkoholu we krwi. 65-latek z Rawicza - też cyklista - miał 0,4 promila alkoholu we krwi, a 61-latek z Rawicza kierował rowerem, mając promil.

- 65-latek został ukarany mandatem w wysokości 300 złotych, pozostali staną przed sądem. Nieletni odpowie w sądzie rodzinnym - dodaje asp. sztab. Beata Jarczewska.

Na liście zatrzymanych nietrzeźwych znalazł się także 43-latek z Gorzowa Wielkopolskiego. W nocy z soboty na niedzielę prowadził toyotę w Sarnówce, mając 1,2 promila alkoholu. Również będzie musiał się stawić w sądzie.

"Wpadli" nie tylko mężczyźni. Pijana była także obywatelka Ukrainy [WIĘCEJ TUTAJ]

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!