Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nieudana wyprawa do Poznania. Koszykarki wróciły na tarczy

› Sport i rekreacja› Drużynowe 11 miesięcy temu    13.04.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela (archiwum)

Niepowodzeniem zakończył się występ zawodniczek UKS Olimp na parkiecie w Poznaniu. Podopieczne Lecha Pietraszka wysoko przegrały z miejscowym MUKS-em 59:25.

Spotkanie odbyło się w minioną sobotę w stolicy Wielkopolski. Ekipa z Poznania zajmowała pierwszą lokatę w lidze młodziczek młodszych. Nie utraciła tej pozycji po meczu z rawiczankami. - Dziewczyny nie były sobą - ubolewa trener UKS Olimp Rawicz Lech Pietraszek. Dodaje, że jego podopieczne zagrały bardzo słabo w obronie, jak i w ataku. - Na 24 rzuty wolne wykorzystaliśmy tylko 4 - dopowiada szkoleniowiec.

Kolejny mecz rawiczanki rozegrają na własnym parkiecie. 21 kwietnia o godz. 12.00 w hali I Liceum Ogólnokształcącego podejmą drużynę Enea Venus Basket Piła.

Muks Poznań - UKS Olimp Rawicz: 59:25
Kwarty: 26:6, 12:6, 13:5, 8:8
Punkty dla UKS Olimp zdobywały: Starczewska - 3, Jędryczka - 6, Antoniak - 0, Mazur - 0, Susła 5, Ziętek 2, Pieprzyk 2, Sworowska - 5, Grześkowiak - 0, Góźdź - 2

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A