Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nowa impreza w gminie Bojanowo

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    12.08.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Nowa impreza na terenie gminy Bojanowo. W wrześniu miłośnicy sportowej rywalizacji będą biegać po duktach leśnych i jeździć na rowerze.

Zawody, które odbędą się 16 września, rozpoczną się o godzinie 11.00 - start i mety wyznaczone zostaną w pobliskim Tarchalinie. Rywalizacja będzie się składać z trzech części. Pierwsza to bieg na dystansie 5 km (jedna pięciokilometrowa pętla po nieutwardzonych drogach, lesie, asfalcie). Druga - jazda rowerem na odcinku liczącym 10 km (jedna dziesięciokilometrowa pętla po asfalcie, nieutwardzonych drogach - kask obowiązkowy, dozwolone są wszystkie typy rowerów), a trzecia z kolei to znów bieg - tym razem na odcinku 3 km. W duathlonie będą mogły wystartować także sztafety.

Więcej w najbliższym "Życiu Rawicza"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Banan
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
No to super ze będzie taka impreza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A