Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Nowe szatnie w rawickiej szkole na nowy rok szkolny

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    21.07.2019
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 3 / 33%
A A A
Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa Wielkopolskiego (z lewej) i wicestarosta rawicki Jakub Moryson po podpisaniu umowy o dofinansowanieJacek Bogusławski, członek zarządu województwa Wielkopolskiego (z lewej) i wicestarosta rawicki Jakub Moryson po podpisaniu umowy o dofinansowanie fot. Facebook/Jacek Bogusławski

Trwa remont zaplecza sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu. Zadanie realizowane jest w ramach programu ,,Szatnie na medal”, finansowanego ze środków urzędu marszałkowskiego.

Szatnie i sanitariaty - męskie i żeńskie - mają być odnowione do września. Pozyskana przez Powiat rawicki dotacja wynosi prawie 96 tys. zł, co stanowi około 50% kosztów inwestycji. Brakująca kwota pochodzi z budżetu samorządu. Umowę na dofinansowanie podpisano w połowie lipca. Zadanie realizuje firma Hurst z Sierakowa.

„Szatnia na medal” jest projektem realizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i skierowanym do samorządów lokalnych, czyli powiatów i gmin naszego regionu.

„Jego celem jest zbudowanie pozytywnego wizerunku sportu kojarzonego ze zdrowiem i higieną, poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo-sanitarnych przy obiektach sportowych, remont istniejących budynków szatniowo-sanitarnych, a także adaptacja istniejących budynków na potrzeby szatniowe oraz sanitarne i budowa obiektów szatniowych” - informuje urząd marszałkowski.

+ 1 głosów: 3 (33%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!