Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nowy rozkład jazdy od 9 grudnia. Pojedzie mniej pociągów

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    7.12.2018
Dawid Bela
komentarzy 1 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. archiwum portalu

Planujesz podróż? Upewnij się, czy pociąg będzie kursował.

Nowy rozkład jazdy wchodzi w życie 9 grudnia. Nie zmienią się przewoźnicy, których składy zatrzymają się na stacji w Rawiczu. Będą to: PKP Intercity, Przewozy Regionalne i Koleje Dolnośląskie.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

Porównując jednak rozkład jazdy 2017/2018 z 2018/2019, szykują się zmiany. Mniej składów dojedzie do Poznania i Wrocławia. Znikną dwie pary pociągów dalekobieżnych, które dotychczas zatrzymywały się w Rawiczu. Z rozkładu usunięto IC Pobożny, a IC Matejko (relacji Przemyśl - Świnoujście) pojedzie trasą przez Głogów.

Zmieniają się także godziny odjazdów poszczególnych pociągów. Zazwyczaj będą to minutowe przesunięcia kursów, np. pierwszy pociąg do Poznania, zamiast o 4:20, teraz wyruszy w trasę o 4:18 (dotrze do Poznania o 6:11). Z kolei ostatni pociąg ze stolicy Wielkopolski do Rawicza wyruszy o 21:19 (dotychczas 21:55) i dotrze do stacji docelowej o 23:26 (zamiast 23:58).

Ze względu na modernizację linii kolejowej, nie zniknie zastępcza komunikacja autobusowa. Nadal należy się jej spodziewać na odcinku, pomiędzy Rawiczem a Żmigrodem. Za wybrane składy Kolei Dolnośląskich oraz Przewozów Regionalnych będą kursowały autobusy.

Szczegółowy rozkład jazdy jest wywieszony na plakatach na stacjach kolejowych oraz na stronach internetowych przewoźników.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ emeryt
5 miesięcy temu ocena: 50%  1
panowie dziennikarze komentarz do kolejowego rozkładu jazdy należy pisać językiem technicznym,a nie z patosem literackim.Jest wpis "ze stolicy Wielkopolski do Rawicza...." winno być: z Poznania do Rawicz !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A