Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nowy sklep KOMFORT w Rawiczu! Co przygotował lider w branży podłóg?Reklama

› Aktualności 10 miesięcy temu    9.05.2018
Reklama
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. KOMFORT

Chcesz zmienić wystrój swojego wnętrza, ale nie masz pomysłu na metamorfozę? Zacznij od podłogi! W dniach 9-12 maja przyjdź do sklepu Komfort w Rawiczu. Znajdziesz tam najlepszą ofertę podłóg twardych, dywany w najmodniejszych trendach sezonu, najszerszą na rynku kolekcję wykładzin oraz wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach.

Wiosna to najlepszy czas na remont domu bądź mieszkania. Nawet najdrobniejsza zmiana odświeży wnętrze po długiej i ciężkiej zimie. Komfort chcąc sprostać remontowym planom swoich Klientów, rozbudowuje sieć otwierając nowe sklepy w całej Polsce. To już 154. sklep sieci! Będzie estetycznie i funkcjonalnie, a wszystko po to, by zakupy w Sklepach KOMFORT były łatwe i wygodne.
Już 9 maja 2018 r., odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu w Rawiczu, ul. Spokojna 1. Specjalnie z tej okazji przygotowano rabaty – wszystkie produkty nieprzecenione będą tańsze o 20% (rabat nie łączy się z innymi produktami i nie dotyczy usług). Przyjdź do sklepu Komfort w Żorach i przekonaj się, że ta wiosna to najlepszy czas na zmiany!

NAJLEPSZA NA RYNKU OFERTA PODŁÓG
Komfort to polska marka z najlepszą na rynku ofertą podłóg. Firma łączy wieloletnie doświadczenie z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, dywanów oraz wykładzin dywanowych i elastycznych. W sklepach sieci można kupić również drzwi, dekoracje oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. We wszystkich sklepach Komfort, również w Rawiczu, każdy Klient ma zagwarantowany dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

KOLEKCJE ZGODNE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI
Wiosna to eksplozja świeżych i energetycznych barw. Główną inspiracją dla nowej kolekcji stała się natura. Dlatego w sklepie Komfort w Rawiczu spotkamy kolory błękitnego nieba oraz odcienie soczystej zieleni. Z Komfort metamorfoza wnętrza jest zdecydowanie łatwiejsza.

INDIGO i BOTANIC to główne trendy tego sezonu. INDIGO oparty na motywie ręcznego barwienia tkanin, cieniowania oraz akwarelowego rozmycia. To tendencja silnie obecna w dywanach i dekoracjach. BOTANIC niczym wszechobecna natura zachwyci lekką i świeżą kolorystyką. Kolekcja ta obfituje w dywany płasko tkane, które do złudzenia przypominają ręcznie wykonane z naturalnych surowców. Znaczną część kolekcji stanowią koce i poduszki, z charakterystycznymi i starannie wykonanymi haftami.KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Komfort oferuje nie tylko bogaty asortyment – to również profesjonalny doradca gwarantujący pomoc w wyborze produktów oraz oferujący fachową usługę transportu i montażu. Jeśli nie masz pomysłu, jak urządzić swój dom, albo nie masz pewności, czy interesujący Cię dywan pasuje do Twojego wnętrza, poproś o pomoc specjalistów Komfort. Dzięki nim:

R E K L A M A
  • dokładnie zapoznasz się z ofertą sklepu,
  • łatwo znajdziesz produkty objęte promocją,
  • szybko podejmiesz decyzję o zakupie.

Komfort to kompleksowa obsługa. Firma dostarcza produkty bezpośrednio do Klienta na terenie całej Polski, gwarantując odpowiednie zabezpieczenie towaru w trakcie transportu i rozładunku. Ponadto doświadczenie montażystów, specjalistyczne wyposażenie oraz znajomość produktów przekładają się na sprawny i profesjonalny montaż.

OKAZJE PRODUKTOWE
Wielkie Otwarcie sklepu Komfort w Rawiczu to okazja do skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Oprócz rabatu 20% na produkty nieprzecenione przygotowano produkty w super obniżonych cenach. Prawdziwym hitem będą panel podłogowy Dąb 3-klepkowy Classic w cenie 14,97 zł/m2 oraz dywany Efez i Anastazja w cenie 59,00 zł (120x170 cm).

Nowości w Komfort nigdy dosyć! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w świeżo wyremontowanym sklepie w Rawiczu (ul. Spokojna 1).

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek-Piątek: 09:00-17:00
Sobota: 09:00-13:00

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A