Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

O „Starym kinie”, ale nie tylko [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 4 miesiące temu    18.05.2019
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stanisław Janicki okazał się wspaniałym gawędziarzemStanisław Janicki okazał się wspaniałym gawędziarzem fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W Sali Portretowej rawickiego ratusza odbyło się spotkanie ze Stanisławem Janickim. Prowadził je Dariusz Rekosz - pisarz i animator kultury. Była to klamra spinająca Tydzień Bibliotek.

Stanisław Janicki okazał się, co było do przewidzenia, wspaniałym gawędziarzem. Opowiadał ze swadą, dowcipnie, a opowieści przeplatał anegdotami. Nie było ani chwili nudy, widzowie byli zauroczeni i językiem, i tematyką. Mówił o swoich początkach pracy w TVP, spotkaniach z aktorami, wspominał m.in. Mieczysławę Ćwiklińską, Antoniego Fertnera, czy Adolfa Dymszę. Opowiadał również o cyklu „W starym kinie” oraz serialu „Jak cudne są wspomnienia”. Uzupełnieniem były fragmenty filmów.

Po spotkaniu można było kupić książki z autografem Stanisława Janickiego.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!