Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

O współpracy z organizacjami pozarządowymi

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    11.01.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum

Jutro, 12 stycznia o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Rawiczu odbędzie się konferencja podsumowująca współpracę Powiatu Rawickiego z organizacjami pozarządowymi w 2016 roku.

- Wszystkich zainteresowanych tą tematyką, a w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Rawickiego zapraszamy do wzięcia w niej udziału. Podczas spotkania omówione zostaną, m.in. możliwości współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie ze szczególnym uwzględnieniem przedsięwzięć o charakterze powiatowym, a także zasady pozyskania funduszy europejskich - informuje Adam Waresiak ze Starostwa Powiatowego w Rawiczu.
 

R E K L A M A

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Swoje uczestnictwo można zgłaszać telefonicznie (65/545-24-68) lub drogą e-mailową (a.waresiak@powiatrawicki.pl).

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A