Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Od dziś bojanowianie mogą głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego

› Aktualności› Samorząd 7 miesięcy temu    13.09.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Od dziś do 4 października mieszkańcy gminy Bojanowo mogą głosować na projekty budżetu obywatelskiego. Obejmują one między innymi zadania inwestycyjne, ale także działania mające na celu zaktywizowanie i integrację lokalnej społeczności.

W ramach tegorocznego budżetu zgłoszono 13 różnych zadań. Oceną projektów zajęła się komisja, w skład której weszli między innymi radni i pracownicy urzędu miejskiego.

Okazało się, że trzy projekty nie spełniają wymogów formalnych zawartych w regulaminie, ponieważ zabrakło np. wymaganej liczby podpisów.

10 zostało ocenionych pozytywnie. Dotyczące one, m.in. doposażenia lub budowy placów zabaw, a także organizacji pikniku motoryzacyjnego, cyklu wycieczek dla przedszkolaków z całej gminy, organizacji licznych warsztatów, spotkań i wyjazdów dla mieszkańców w wieku 40+, a także współpracy pokoleniowej.

R E K L A M A

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A