Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Od dziś w szpitalu nie ma portiera

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    1.12.2016
Joanna Miśkowiak
komentarzy 11 ocen 4 / 25%
A A A

W Szpitalu Powiatowym w Rawiczu od dziś nie zastaniemy portiera przy wejściu głównym. Jest to związane z tym, że nastąpiła wymiana centrali telefonicznej na bezobsługową.

Zmianie uległy zasady połączeń do placówki.

R E K L A M A

- Nie ma już obsługi osobowej połączeń, tylko telefony obsługuje automatyczna centrala. Poza tym wszystkie rozmowy są nagrywane - wyjaśnia Ilona Kubiak, rzecznik placówki. Dodaje, że by połączyć się z właściwym oddziałem należy najpierw cierpliwie wysłuchać nagrania na centrali, a następnie tonowo wybrać odpowiedni numer.

- Główne numery kontaktowe pozostają bez zmian - 65 546 24 13 do 16. Pozostałe informacje dostępne są na stronie szpitala w poszczególnych zakładkach tematycznych - zaznacza Ilona Kubiak.

Wyjaśnia również, że brak pracownika przy głównym wejściu nie spowoduje utrudnień, by dostać się szpitala w nocy.

- Do tej pory przy drzwiach był dzwonek, ale osoby pojawiające się przy wejściu faktycznie widział też pracownik. Obecnie zamontowany został nowy domofon, który obsługiwać będą pracownicy izby przyjęć. Oni również widzą na kamerach monitoringu, kto chce wejść do środka - zaznacza rzeczniczka placówki.

 

Czy automatyczna centrala telefoniczna w szpitalu to udogodnienie dla pacjentów?

ankieta dodana 30.11.2016, ilość wszystkich głosów: 282
TAK
18%
NIE
82%
R E K L A M A
+ 1 głosów: 4 (25%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (14)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ rozumek
ponad rok temu ocena: 100%  14
Ja mam inne zdanie na ten temat w stanie zagrozenia zycia raczej nie wezmiesz i nie przewleczesz osoby z niewydolnoscia krazenia albo oddechu bo nie jestes w stanie dzwonisz na 999 badz 112 i odpowiada dyspozytor i wysle karetke a jezeli ludzie maja to gdzies zeby pojsc na kurs pierwszej pomocy to niestety karetka moze nie zdazyc jezeli nie zaczniesz uciskac klatki badz nie zatamujesz krwawienia a mi sie ten pomysl z kamerami i domofonem podoba przynajmniej jest lad wieczorynka juz jest budynek za szpitalem a Sor jest dla stanow zagrozenia zycia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Głupi pomysł
ponad rok temu 13
Nie ma portiera?to pikuś,ale to,że nie ma doktora Barczyka, to katastrofa dla pacjentów. Izba przyjęć jest od pomagania ludziom a nie od otwierania drzwi.Co za głupotę wymyślili.Zdezorientowani ludzie teraz będą tam biegać i pytać gdzie co jest.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miki
ponad rok temu ocena: 100%  12
A w poradni chirurgicznej jak gorąco uff lepiej tam nie trafić :-(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kolejny w tym tygodniu przykład haniebnej biurokracji
ponad rok temu ocena: 100%  11
W poradniach wszędzie tak jest. W Lesznie co się dzieje to lepiej nie komentować. Tylko pytanie dlaczego w takiej komórce personel zajmuje się sprawami ktore ich nie dotyczą? Co to w ogóle jest za bajzel. czyżby ktoś sie minął z powołaniem w zarządzaniu?
~ Ambasador
ponad rok temu ocena: 100%  10
Na izbie przyjęć coraz bardziej gorąco. Monitoring, domofony, informacja... Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla pacjenta?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 100%  9
Pani rzecznik cytuje: Nie ma już obsługi osobowej połączeń, tylko telefony obsługuje automatyczna centrala. Poza tym wszystkie rozmowy są nagrywane - wyjaśnia Ilona Kubiak, rzecznik placówki..... To co właściwie jest nagrywane ???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .
ponad rok temu ocena: 0%  8
Szkoda tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiesz
~ 1113
ponad rok temu ocena: 100%  7
ludzie zdenerwowani nawet nie będą wiedzieli co do nich mówi to nagranie,stres mówi sam za siebie,ale oszczędności to jest to na czym zależy nie liczy się pacjent a rodzina to można zupełnie zapomnieć. Tragedia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ob.2 sortu !
ponad rok temu ocena: 100%  6
w Polsce nic się nie opłaca. Portier, telefonistka, stopnie w wejściu i brak wind, no i szpitale też nie są potrzebne. Ludzie są zdrowi i pogodni, nie mają nic do załatwienia w urzędach bo te są tak skierowane na obywatela, że gdy ten pomyśli to problem już jest załatwiony i świetnie zarabiają więc kwota wolna nie ma znaczenia. Ma natomiast dla biednych, schorowanych i bardzo zapracowanych i zajętych dobrą zmianą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miki
ponad rok temu 5
No właśnie w tej chwili nie chodzi o dobro pacjentów tylko czy się opłaca czy nie :-(
~ Pytajnik
ponad rok temu ocena: 100%  4
A w ogóle, to szpital powinien mieć otwarte drzwi 24 h, bo w stanach zagrożenia życia decydują cenne minuty. Wystarczy ochrona przy wejściu i już, ale widocznie zarządzający szpitalem muszą się tego dowiedzieć z Faktu albo TVN Uwaga...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytajnik
ponad rok temu ocena: 79%  3
Jeszcze trochę i nie będzie tam dobrych lekarzy... więc po co ten szpital? Zarządzanie do bani, przyszłość niepewna, więc pisanie o centrali telefonicznej to pierdoły...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Orlosky
ponad rok temu ocena: 100%  2
Polska Afryka ,Afryka Polska
~ krokus
ponad rok temu ocena: 100%  1
tam już nie ma dobrych lekarzy zostali zwolnieni tam już strach przyjeżdżać z bólem bo nie wiadomo co cię spotka.... ludzie już wybierają inne szpitale osoby w ciązy tak samo bo się tutaj boją.
R E K L A M A