Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Odkryty basen w Rawiczu znów "na fali". Jacek Gwizdek obiecuje...

› Aktualności 9 miesięcy temu    7.08.2018
Redakcja
komentarzy 140 ocen 51 / 92%
A A A
W przeszłości w Rawiczu odkryty basen istniał w miejscu obecnie funkcjonującego targowiskaW przeszłości w Rawiczu odkryty basen istniał w miejscu obecnie funkcjonującego targowiska fot. archiwum prywatne M.J.

Wczoraj na swoim publicznym profilu na Facebooku, wicestarosta Jacek Gwizdek, zapowiadający start do fotela burmistrza Rawicza, ogłosił, że jego zdaniem "Rawicz potrzebuje odkrytego basenu, a inwestycja powinna zostać zrealizowana tak szybko, jak to tylko będzie możliwe".

Nie obiecuje wprawdzie, że gdy zostanie burmistrzem, pływalnia zostanie zbudowana, ale zapowiada, że "dokona szczegółowej analizy związanej z tematem budowy odkrytego basenu".

Dwa tygodnie temu, na łamach Życia Rawicza, opublikowaliśmy artykuł, w którym rawiczanie wspominali odkryty basen w miejscu obecnego targowiska. Czy to inspiracja artykułem, czy upalna pogoda za oknem, a może zbliżające się wybory samorządowe sprawiają, że w mediach społecznościowych "odżył" temat publicznego basenu?Post wicestarosty nie pozostał bez echa. Doczekał się ponad stu komentarzy, w większości pochlebnych, ale także uszczypliwości. W jednym z wpisów Silny Region zapytał Gwizdka, dlaczego nie starał się o powstanie basenu jako wicestarosta: "Dlaczego Pan, jako kierujący powiatem, nie zadbał o tę inwestycję podczas swojej kadencji? Dlaczego Powiat nie pozyskał środków z UMWW czy Ministerstwa Sportu na ten cel? Powiaty też budują baseny"


Koszt budowy odkrytego publicznego basenu zależy od jego wielkości i wyposażenia. Waha się od 4 do 30 mln zł. Otwarty basen w Żmigrodzie kosztował 6,1 mln zł

Skoro w Rawiczu mamy krytą pływalnię oraz kąpielisko na poligonie, potrzebny jest także odkryty basen? Czekamy na Wasze opinie.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 47 głosów: 51 (92%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (141)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Mmm
8 miesięcy temu 141
Rynek wyremontujcie a nie jskieś pierdoły na 2 tygodnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna
9 miesięcy temu ocena: 50%  140
Podczas pobytów wakacyjnych u babci basen był największą atrakcją. Z kuzynami spędzaliśmy na nim po parę godzin. Zawsze była na nim młodzież szkolna i małe dzieci z matkami. Wszyscy spędzali pożytecznie czas. Nie widziało się wtedy w mieście tylu grubasów, jak dzisiaj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
9 miesięcy temu ocena: 55%  139
Kryta pływalnia... w której ciągle są jakieś bakterie!!! Rawicz nie ma nic. Ani zakładów pracy, ani fajnego miejsca gdzie można iść w weekend, nie ma nawet porządnego PKS-u!!! Ma za to dziury na rynku i beznadziejne kamienie na plantach. Wszędzie wszystko zaczęte, rozkopane i końca nie widać. Lepiej namalować urzędnikom mural niż zainwestować w coś czego ludzie naprawdę chcą. Nic tylko się spakować i wyprowadzić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BEZPARTYJNY
9 miesięcy temu ocena: 69%  138
Jeśli zostanę wybrany na Burmistrza OBIECUJĘ wam drodzy Mieszkańcy tor F1,Basen a do tego jeszcze Park Rozrywki Disney Land a wszystko to w miejscu gdzie miała powstać Ubojnia.Więc hasło wyborcze na dziś;JEŚLI SIĘ WSZYSCY WEŹMIEMY TO LAS VEGAS ZROBIMY BO MY BEZPARTYJNI NICZEGO SIĘ NIE BOIMY.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ M.M.
9 miesięcy temu ocena: 70%  137
Jeśli ktoś uważa, że bajorko na poligonie wystarczy i może z powodzeniem zastąpić basen, to albo ma bardzo niskie wymagania albo nie ma dzieci i jest mu to temat obojętny. Dla mnie poligon to miejsce mało atrakcyjne bo niezbyt czyste. Myślę, że tak mały zbiornik wodny bez jakiegkolwiek systemu oczyszczania/filtrowania wody nie może być po prostu czysty i bezpieczny. Nie chodzę na poligon. Za to proszę zrobić ankietę ilu ludzi, a może ile rodzin z dziećmi jeździ na basen do Żmigrodu! Całe tłumy. Jest czysto, jest wiele atrkacji, jest mała gastronomia... Warto tam pojechać, mimo, że wiąże się to z większym wydatkiem. Ale skoro ludzie z Rawicza decydują się ponieść koszt dojazdu, wstępu i jeszcze posiłku - to znaczy, że warto! Jeśli w Rawiczu miałby powstać basen odkryty to albo podobny kompleks albo wcale. Zwykła 1 niecka nie wystarczy. I tak ludzie będą jeździć do Żmigrodu, niektórzy nawet jadą do Trzebnicy, a tu w 1 zwykłym basenie będzie się kąpać młodzież i to z rodzin ubogich, które nie pojadą gdzieś poza Rawicz. Więc moim zdaniem warto byłoby zbudować basen, może z miejscem obok na lodowisko, ktore w zimie generowałoby dochody, ale basen musiałby być na poziomie zbliżonym do kompleksu w Żmigrodzie. Ale to oczywiscie marzenia a życie życiem, więc pewnie nic z tego nie będzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ J25
9 miesięcy temu ocena: 50%  136
Upały się skończą i temat umrze. Rynek czeka na remont a potem możecie myśleć o basenie. Chociaż nie wszystkie działania obecnego burmistrza popieram , to i tak uważam, że Kubik to najlepszy kandydat i najważniejsze, że bezpartyjny, co daje mu przewagę nad panem, który rzuca na dziś nierealnymi pomysłami , bo rozpoczął kampanię wyborczą. Ludzie potrzebują przedszkoli, żłobka, dróg w gminie , remontów bazy oświatowej,powiększenia obecnego basenu , bo jest on za mały
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do zeStResowanych pi(S)eniaczy
9 miesięcy temu ocena: 82%  135
W Rawiczu gorzej już być nie może. Na szczęście zbliżamy się.do końca tej nieudolnej kadencja kubika.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Edek
9 miesięcy temu ocena: 36%  134
Kolego chętnie bym z Tobą podyskutował ale nie umiesz że zrozumieniem przeczytać tekstu.Sondaze nie pisiorskie a SLD. Z tą pierwszą ławka kościele też uważaj bo prawdopodobnie siedzisz w drugiej.
~ do edka
9 miesięcy temu ocena: 82%  133
Edek, nie patrz na pisiorskie sondaże. Zejdź na ziemię. Ja kubik piszę małą literą, a kolesie grzesia plują na innych jak tylko mogą najsilniej. A w niedzielę pierwsi siedząc w ławkach.
~ Jedyni poprawni to zwolennicy Kubika
9 miesięcy temu ocena: 79%  132
Edek w takim razie mało widziałeś, albo widzisz tylko to ci chcesz
~ Edek
9 miesięcy temu ocena: 16%  131
Wedlug ostatniego sondażu pracowni IBRIS dla SLD w naszym województwie zwycięża PIS 34 % plus elektorat SR daje to wynik ktory może spowodować ze będziesz musiał płakać następne cztery lata.Aha i jeszcze jedna sprawa nie widziałem aby któryś ze zwolnnikow obecnego burmistrza pisał nazwisko pana Gwizdka przez małą literę Nie szanujecie przeciwnika nie bedziecie szanować wyborców.
~ ps=pis
9 miesięcy temu ocena: 93%  130
Kubik= preze. Ciekaw jestem. Jak dlugo będzie ten wpis. Czas start!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gwizdek = Pawłowski
9 miesięcy temu ocena: 23%  129
Do pozwólcie żeby Gwizdek został burmistrzem. Razem z Tadziem puszczą Rawicz z torbami. Doprowadzą nasze miasto do takiego stanu że te szczury z Dębna zdechną z głodu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do mieszkańca
9 miesięcy temu ocena: 79%  128
kubek ma obsesję zatrudniania swoich niewyedukowanych miśków.
~ Mieszkaniec
9 miesięcy temu ocena: 44%  127
Uklad taki ze Tadek bedzie starosta bo tam nie trzeba go wybierac a wiadomo ze w bezposrednich wyborach to on moze jakies 5% dostac. dlatego ma maske Gwizdka ktory mloda buzia ma mu zrobic wynika. jednak czy buzia to wszystko? Kubik zmienia miasto to widac moze nie tak szybko jak czesc ludzi oczekuje ale progres zaliczył spory i dlatego wygra.
~ Borys
9 miesięcy temu ocena: 40%  126
Raczej będzie gabinet z widokiem na ratusz.
~ Nikita
9 miesięcy temu ocena: 33%  125
Tadeusz będzie vice taki jest układ!
~ Czas zmienić nurt wody
9 miesięcy temu ocena: 87%  124
Kubik owe metry atakują w konkutenta, pana Jacka, bo się go boją. Pracuję w urzędzie i wiem, że zdecydowana większość zatrudnionych tam osób nie jest przychylna kubikowi. Pan Jacek ma mój głos i całej mojej rodziny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nnn
9 miesięcy temu ocena: 25%  123
Bardzo się mylisz. Moje koleżanki z Urzędu chwalą pana Kubika .
~ .....
9 miesięcy temu ocena: 43%  122
a czemu ?????????? bo jest tam cała swita pawłowskiego .....ryja nory pod kubikiem.. trzeba było porzadek zrovbic i ich powywalac.
~ Zdzichu
9 miesięcy temu ocena: 32%  121
W każdym urzędzie najbardziej obleganym miejscem jest kibel ! Jak postoicie trochę na korytarzu to zauważycie tą prawidłowość. 3/4 urzędasów na ZIELONĄ !! PKB tworzyć a nie cwaniakować zza biurka! Do roboty !
~ Do burmiszcza
9 miesięcy temu ocena: 81%  120
Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi.
~ hydraulik
9 miesięcy temu ocena: 50%  119
Nie jest przychylna bo? Zagonił do roboty czy czym Wam tam podpadł?
~ Zdzichu
9 miesięcy temu ocena: 27%  118
No teraz to Kubik Gwizdek i cała reszta to nawet wieże Eiflla w Rawiczu odtworzą. Ale to potrwa tylko do dnia wyborów... Później historia będzie jak zawsze taka sama powszechnie już znana ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
9 miesięcy temu ocena: 50%  117
Po ile ta kiełbasa? Ludzie już się na to nie nabierają, wolą ser, bo będzie bez jadu kielbasianego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zbulwersowany
9 miesięcy temu ocena: 60%  116
Redakcjo! Tnijcie komentarz Ja! On obraża burmistrza Kubika! Że niby kiełbasa wyborcza i nie dadzą się omamić po raz drugi. Hańba! Wstyd! Panie redaktorze!
~ kierowniku
9 miesięcy temu ocena: 79%  115
Kierowniku, ale tak szczerze. Na co to poszło? Zaciągnięcie kredytu bankowego w wysokości 15.387.000,00 złotych http://bip.rawicz.pl/artykul/9...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdzichu
9 miesięcy temu ocena: 80%  114
Eno jaki deficyty. Burmistrz radnym podwyżki - radni burmistrzowi - w tak dobrym stanie jest budżet. Planty kamieniem wysypują , fontannę zmieniają z tego będzie taki przyrost PKB i tylu inwestorów w Rawiczu że kredyt się zawstydzi i spłaci się sam
~ :-)
9 miesięcy temu ocena: 100%  113
Halo! Delete! ;-)
~ Mateusz
9 miesięcy temu ocena: 100%  112
Kto tak powycinał komentarze? Macie ludzi za idiotów, że się nie zorientują?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bumerang
9 miesięcy temu ocena: 78%  111
Misiewicze są tylko u kubicy
~ Edek
9 miesięcy temu ocena: 37%  110
Misiewicze z Platformy Obywatelskiej
~ To misiewicze
9 miesięcy temu ocena: 81%  109
Wycinają komentarze
~ ???
9 miesięcy temu ocena: 100%  108
Co wy tak tniecie? Żniwa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ROLNIK
9 miesięcy temu ocena: 42%  107
Tak tak to znani rawiccy žniwiarze zeStowarzyszenia Samorządni PRA
~ !!!
9 miesięcy temu ocena: 14%  106
Chwała Bohaterom!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
9 miesięcy temu ocena: 75%  105
Opowiem wam bajkę http://www.rawicz24.pl/artykul... ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Platforma Obywatelska w natarciu.
9 miesięcy temu ocena: 43%  104
Cuda wam obiecają bo to rok wyborczy. Tak jak Schetyna obiecuje. Najpier mówił że nie ma na 500+ a później chciał dać na każde dziecko. Platforma ma to do siebie że obiecuje to co ludzie chcą w danej chwili. I to obiecuje z nawiązką. Panie Gwizdek najpierw niech pan zawodówke dokończy bo zaczęliście budować i wam kasy chyba zabrakło bo stoi niedokonczone. A jeszcze chwila to ten mały budynek się zawali. Niech redakcja zajmie się tematem tego małego budynku bo starzy nauczyciele mówią że jest w fatalnym stanie a młodzież się te am wpuszcza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
9 miesięcy temu ocena: 75%  103
To niech sprzedadzą WARSZTATY przy Sienkiewicza albo podwyższą czynsz najemcom, podobnie jak podwyższono na Kadeckiej przez ZUK :-)
~ cuda
9 miesięcy temu ocena: 69%  102
Cuda? To są prawdziwe cuda http://www.rawicz24.pl/artykul... a basen jest potrzebny! Cuda? Tor Formuły I, a nie potrafią fontanny postawić raz, dwa, trzy? To są cuda! Cuda wianki! :-)
~ Prawda
9 miesięcy temu ocena: 43%  101
Dlaczego Gwizdek się tym tematem nie zajął będąc wicestarostą przez prawie 4 lata co za nieróbstwo z pewnością nie chce basenu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ;-)
9 miesięcy temu ocena: 67%  100
http://www.rawicz24.pl/artykul... był w szoku propozycją burmistrza??? ;-) ;-) :-)
~ Anka
9 miesięcy temu ocena: 32%  99
Basen eksploatowany jest przez 3 miesiące. Może należałoby zapytać w Żmigrodzie, czy sa zadowoleni z utrzymywania basenu przez caly rok i ile to kosztuje.?Czy jest gospodarnym w niedużym miescie dodawanie kolejnego obiektu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gospodarz domu
9 miesięcy temu ocena: 82%  98
A czy gospodarnym jest brukowanie lasu ? A czy gospodarnym jest budowa parkingu na którym stoją pojazdy raz w roku? A czy gospodarnym jest budowa zadaszenia kortu dla małej grupki ludzi gdzie wiele szkół nie ma sal sportowych? ...........itd itp
~ masza
9 miesięcy temu ocena: 87%  97
Obecny rawicki basen to za przeproszeniem "stary rzęch" do rozbiórki. Lepiej, aby w naszym mieście powstał taki kompleks jaki jest w Trzebnicy: pływalnia+ basen, ale na miarę rozwiązań XXI wieku. Wtedy w jednym miejscu jest cały kompleks obsługiwany przez jedną techniczną infrastrukturę. No bo gdzie miałby powstać ten basen?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pytanie
9 miesięcy temu ocena: 86%  96
Dlaczego radni z ugrupowania burmistrza o nazwie Silny Region są przeciwni budowie odkrytego basenu w naszym Rawiczu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bartez
9 miesięcy temu ocena: 24%  95
Basen pomysł świetny zacny itp. jest tylko jedno ale taki basen na siebie nie zarobi!!! przykład basen w Żmigrodzie oblegany w weekendy nawet do 2tys. ludzi przynosi rocznie ponad 100tys. strat.!!!!! Liczby nie kłamią!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Bartoszka
9 miesięcy temu ocena: 100%  94
Bartuś, przestań pisac sam ze sobą i podszywać sie pod innych ludzi.
~ Pinokio
9 miesięcy temu ocena: 91%  93
Ale ty tak.
~ do Bartez
9 miesięcy temu ocena: 83%  92
Byś się nie ośmieszał, tak jak to robią plujący jadem silni regionalni hejterzy ! Do zadań gminy ( nie powiatu ) należy zaspakajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców tej gminy. Jak chcesz przeliczać na pieniążki, to sobie policz ile nas kosztuje utrzymanie domu kultury, muzeum i innych instytucji, które cieszą się dużo mniejszym zainteresowaniem niż by miał ten basen.
~ Łuki
9 miesięcy temu ocena: 88%  91
Odkryty basen ok. A co z basenem koło osi-u? W ciągu tygodnia można zapomnieć, żeby poływać tyle jest już szkółek pływackich, gdzie moim zdaniem cieszy, ale dla mniejszych dzieci poniżej 5 roku życia to już wogóle nie ma warunków, żeby chociaż naucyć pływać, a gdzie dalej. Trzeba jeździć do innego miasta. Tak to wszystko niestety wygląda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nbv
9 miesięcy temu ocena: 50%  90
akurat jest taka pogoda, że basen by się przydał. Ale spójrzmy prawdzie w oczy. Naprawde piękne lato, gdzie można korzystać z takiego basenu trwa w roku może 2-3 tygodnie. Tymczasem taki obiekt trzeba po pierwsze wybudować za miliony, po drugie trzeba utrzymywać przez cały rok. Lepiej pieniądze przeznaczyć na poprawę rawickich, fatalnych dróg, które codziennie niszczą nasze samochody a część z nich zainwestować w piękne tereny jakimi jest byly poligon. Może by te stawki na poligonie połączyć w jeden ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ex
9 miesięcy temu ocena: 69%  89
nbv nie bądź taki poprawny i ekonomiczny. Życie jest krótkie, i nie samymi drogami człowiek żyje. A te kałuże na poligonie, to czy je połączysz czy nie to i tak będą kałużami. Tam nie ma żadnego dopływu, a jedyny który jest " PIJAWKA " to zasmradza "Kurzaj" a była jeszcze wizja wielkiej świniobijni.
~ :-)
9 miesięcy temu ocena: 75%  88
Tor Formuły I! To jest to! ;-) Genialny pic prasowy!? Nie?! Panie i Panowie z Rady, niech burmistrz pokaże, kto był zainteresowany wybudowaniem toru Formuły I!
~ podwyżka nie dla wszystkich
9 miesięcy temu ocena: 77%  87
Kiedy następna podwyżka dla burmistrza i jego.... wicka? Co jak co ale takie sprawy potrafią ogarniać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
9 miesięcy temu ocena: 72%  86
To szambo na poligonie ktoś nazywa kąpieliskiem. Normalna żenada
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do JW 1431
9 miesięcy temu ocena: 64%  85
Biedny " WENDROWCU " skąd ty możesz wiedzieć co tam wojsko robiło? Lepiej popatrz gdzie te wody " wendrują "
~ JW 1431
9 miesięcy temu ocena: 70%  84
JW 1431 - coś Wam to mówi? Myty sprzęt po poligonie. Wody gruntowe wendrują. Pytania silni ?
~ Formuła I :-)
9 miesięcy temu ocena: 87%  83
http://m.rawicz24.pl/artykuly/... kto wymyśla projekty z mchu i paproci? :-) "Włodarz w rozmowie z „Życiem” na temat działań dotyczących pozyskania ewentualnych inwestorów zdradził, że jedna z firm, z którą nawiązał kontakt w Ambasadzie Francji w Warszawie szukała w Polsce terenów pod budowę toru Formuły 1. - Namawiali nas, żebyśmy znaleźli 100 hektarów pod tę inwestycję - zaznacza włodarz." Prośba do radnych. Niech zapytają burmistrza o termin spotkania, firmę, która złożyła ofertę, czy to nie był sen? ;-) "Wtedy spasowaliśmy, ale kontakt nadal jest podtrzymywany, a inwestor analizuje sytuację - kwituje temat Grzegorz Kubik." Potwierdzenie utrzymywania kontaktu, skąd specjalista od wdrażania wiadomo czego wie, że inwestor analizuje sytuację? Dokumenty na stół. :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jety
9 miesięcy temu ocena: 36%  82
Skoro mamy kryty basen- zamykany na wakacje, skoro mamy kąpielisko na poligonie-brak zagospodarowania terenu, czy jest potrzebny basen odkryty???? Pytania na poziomie silnych. Ale czego można innego się spodziewać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ....
9 miesięcy temu ocena: 84%  81
Czego można się spodziewać po silnych? Zadowolenia z wdrażania stagnacji gospodarczej? bajek o torze Formuły 1? rozchodzących się krawężników i korekty, która nie zwęża tylko zawęża, wiadomo, co? fontanny "rewitalizowanej" od kwietnia i kolejnych wymówek dlaczego termin oddania do użytku przesunięty? Jeszcze?
~ JAN
9 miesięcy temu ocena: 34%  80
Pan Gwizdek czytaj Pawłowski w przebraniu. Basen wymyślił, brakuje pomysłów to korzystając z fali upałów obiecam basen. Głupszego pomysłu Rawicz nie widział. Mamy basen kryty (można zmodernizować) kąpieliska na terenie byłego poligonu. Rozumiem, że klimat się ociepla, ale ile miesięcy w roku będzie można korzystać z Wygwizdowego pomysłu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do JANA silnego myśliciela.
9 miesięcy temu ocena: 100%  79
JAN !!! Do wyborów też idziemy anonomowo....
~ Piotrek
9 miesięcy temu ocena: 38%  78
Oj Panie Janku - obiecuje, że jesli ow basen powstanie, zglosze sie na ochotnika, by udzielac - darmowo - lekcji plywania osobom, ktore jeszcze tego nie potrafia :) Jestem sklonny zagwarantowac, ze i Pana naucze :) Pomysl iscie wyGwizdkowy, jak Pan to ujal - bardzo bliski sercu mieszkancow :) Pozdrawiam serdecznie i zycze Panu milego, dnia :) Mozna radosnie pogwizdywac :)
~ JAN
9 miesięcy temu ocena: 50%  77
Widać negatywnie oceniany mój komentarz. Poparcie Gwizdy duże, ale raczej anonimowo. Na Faceboku pod postami pana Tadka już tacy aktywni nie są.
~ Basen na TAK!
9 miesięcy temu ocena: 80%  76
Basen jest OK. Kto popłynął z bajką o torze Formuły I? Spin i pic miał być, a wyszła parodia i śmiech na sali. Nawet "przyjazny" portal informacyjny zilustrował ten pomysł malutkim samochodzikiem, zabawką :-) http://m.rawicz24.pl/artykuly/... To ich różni! Pijarowe bajki - tor Formuły I i realne potrzeby mieszkańców - basen!
~ Polo
9 miesięcy temu ocena: 77%  75
Oddam głos na Jacka. Planty straciły swój urok nie da sie ich przenieść w inne miejsce, a targowisko owszem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jane Poruta Pirdoła
9 miesięcy temu ocena: 75%  74
Jan, a w czym będzie tkwił urok plant po remoncie? Strach pomyśleć.
~ JAN
9 miesięcy temu ocena: 63%  73
W czym tkwił urok plant przed remontem. Błoto w czasie opadów, nierówna nawierzchnia w czasie suszy kurz, rozlatujące się krawężniki.Rzeczywiście urokliwe klimaty.
~ Basen
9 miesięcy temu ocena: 47%  72
Przecież Gwizdek, to wicestarosta. Jakby nie było, to przedstawiciel władzy powiatowej, mający mocną koalicję w Powiecie.Dysponuje budżetem i może pozyskiwać środki np.na basen.Miał 4 lata, aby wybudować powiatowy basen a ciągle czepia się gminy.Teraz robi sobie kampanię wyborczą na tym basenie i się pyta?( jakaś moda na pytanie zamiast sprawami Powiatu się zająć) a wszelkie jego pytania są idiotyczne, bo w taki upał każdy chce basen, to oczywiste. Tylko dlaczego Powiat go nie wybudował. Pytam dlaczego? Dlaczego Gwizdek z zarzadem Powiatu nie pozyskał pieniędzy na ten cel? Dlaczego dopiero przed wyborami mami ludzi . Powiat basen powinien już dawno wybudować a nie czepiać się teraz gminy jak ta ma Rynek do wyremontowania i rozbudowę pływalni, bo za mało miejsca dla dzieci ze szkół w roku szkolnym . I panie Hanze niech pan ludziom nie zabiera pracy i nie likwiduje targowiska. Zajmijcie się w końcu pracą w Powiecie a po 4 latach latanie po wsiach i pytanie to trochę za późno .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ likwidator
9 miesięcy temu ocena: 69%  71
tylko dymisja tej "władzy" ocali resztki Rawicza!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do kosza z nimi
9 miesięcy temu ocena: 39%  70
Tak najwyższy czas tych z Powiatu odsunąc od władzy i zlikwidować ich stołki. Dlaczego czepiają się Gminy a sami basenu nie wybudowali. Hipokryzja. Żadna szkoła Powiatowa nie ma pływalni a tylko się gminy Gwizdek czepia
~ Obiecanki cacanki
9 miesięcy temu ocena: 43%  69
Śmierdząca jadem kiełbasianym kiełbasa wyborcza mógł gwizdek będąc wicestarostą zjednoczyć gminy z powiatu żeby zrealizować ten pomysł co zrobił przez te lata NIC!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Damian
9 miesięcy temu ocena: 41%  68
Pewnie ze taki basen jest potrzebny tylko o 10 lat za pozno panowie sie obudzili:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
9 miesięcy temu ocena: 76%  67
Za późno? Idealny czas! Może zamiast basenu tor Formuły I ;-)
~ człowiek podarek ;-)
9 miesięcy temu ocena: 83%  66
Podarek dla człowieka w kaloszach od człowieka zwanego podarkiem, z zawołaniem: SIOSTRO BASEN! ;-) A tak w ogóle, to fajnie jest! :-) Fontanna z kilkoma dyszami od kwietnia robiona i co? ;-) ;-) Uuuuuu! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ex-Dolnoslazak
9 miesięcy temu ocena: 69%  65
A ja głęboko wierzę, że Pan Gwizdek = nowy basen w Rawiczu :) wzorem innych powiatów, choćby pobliskich dolnośląskich - taki odkryty basen jest doskonałym miejscem i do spędzenia czasu z rodziną, jak i najzwyklejszej rekreacji. Sam pływać nauczyłem się właśnie na takim odkrytym ustrojstwie, w 1991 roku, pod cierpliwym okiem mojego Taty. Dziękuję za taki ruch w stronę mieszkańców! Przypomniał mi czas spędzony z Ojcem jak i pozwolił na uśmiech na twarzy w ten upalny dzień :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lala
9 miesięcy temu ocena: 37%  64
I jak zawsze gdyby byl ten basen wybudowany to znow by wszysty pisali ze zadrogie bilety a to czegos nie zrobili itp wystarczy przylozyc sie dobrze do kapieliska przy strzelnicy i bylo by ok
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ K2
9 miesięcy temu ocena: 50%  63
Grillowanie czas zacząć. Jak Wam smakuje kiełbasą wyborcza?!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mądrość wyborców!
9 miesięcy temu ocena: 80%  62
Silnie Regionalna Kiełbasa Wyborcza! Nie smakuje! Ludzie zmądrzeli!
~ Szczery
9 miesięcy temu ocena: 32%  61
DO BASEN NA TAK ::: To kandydat na burmistrza i to ugrupowanie jest jak pisiory i ich głupie wymysły i obietnice zamiast 500+ będzie 1000+ . Tylko by zdobyć wyborców . Skoro trwa remont to chyba logiczne , że nie wolno korzystać z plant i ławek . A skoro ty nie rozróżniasz zwierząt to już twój kłopot . Na fontannie jest Niedżwiedż a nie świnka . Chyba , że ty w lustro spojrzałeś a nie na fontannę . Syf to był za poprzednika w każdym calu .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Panda
9 miesięcy temu ocena: 55%  60
Otwarty basen tak, kasa z inwestorów których dał nam przez całą kadencję burmistrz to była śmierdząca kiełbasa przy akordzie znanych rawickich adoratorów.Pan..da, pan..da na rogatkach czekają.
~ MM
9 miesięcy temu ocena: 50%  59
Zbliżają sie wybory to obiecują a i tak nic z tego nie będzie czy oni nadal myślą ,że ludzie sa tak naiwni dziwne ,że wcześniej ten pan nic nie robił w tym kierunku . Mnie nie przekonuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bezsilni
9 miesięcy temu ocena: 76%  58
Już za parę tygodni wyjdzie kolejna bomba tym razem z tunelem jak Alpina bankruta strzeli już sa opóźnienia najlepiej wam wychodzi robić syf w gminie Ale to powiat zrobił więcej i tego się nie wykryje waszymi tanimi oszustwami.Adios SR
~ mowsz o obecnym burmistrzu
9 miesięcy temu ocena: 70%  57
To się zgadzam! Burmistrzu zacznij słuchać mieszkańców!! Skoñcz z lansem!!,
~ Hańba
9 miesięcy temu ocena: 33%  56
Redakcja nie reaguje? Obrażają obecnego burmistrza! MM tego przykładem! Hańba! Wstyd!
~ ;-)
9 miesięcy temu ocena: 75%  55
Bardzo dobry pomysł! Ile lamp zostanie wypitych dzisiejszej nocy. Dlaczego nie podarowano tego pomysłu obecnemu, do jesieni, burmistrzowi? ;-) Gdyby to on przedstawił ten projekt, to byłby geniuszem w kaloszach, a tak jest niesmak ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bardzo dobry pomysł
9 miesięcy temu ocena: 73%  54
Super pomysł! Kubik owcom gul skacze że sami tego nie zaproponowali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zik
9 miesięcy temu ocena: 70%  53
basen tak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ januszek
9 miesięcy temu ocena: 37%  52
Beda jako koalicja razem z tadziem budowac czy osobno?
~ Za Basenem!
9 miesięcy temu ocena: 79%  51
To nie kiełbasa wyborcza drodzy SILNIEJSI. Mieliście 4 lata a jedyne co zrobiliście to wynieśliscie na piedestał szanownego Marszałka p.Przybylskiego oraz nie potrafiący merytorycznie prowadzić rozmowy p.Grześkowiak. Dostaliście władze? Tak. Co z nią zrobiliście? Nic. Potraficie oczerniać opozycje jak Pisiorki..A, o mało bym zapomniał. Dajcie szansę młodemu pokoleniu. Stary beton wypad!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lepiej mądrym niż politykom
9 miesięcy temu ocena: 44%  50
Dzięki tej władzy mamy w końcu kilka placów zabaw, nową Salę gimnastyczną przy SP4, nowe przedszkole na Sarnowskiej, wyremontowany Grzybek, SP1, nową Wrocławską, Rolniczą, Mikołajewicza,parking koło dworca, uratowaną przed rozwaleniem salę gimnastyczną przy SP3 i Ratusz, wybudowane 3 świetlice wiejskie i przedszkole w Ugodzie. A i przyjdzie pora na basen tylko jeszcze Rynek muszą wyremontować. Swoją drogą to przecież Gwizdek miał 4 lata na wybudowanie powiatowego basenu. Jakoś o to u siebie w Starostwie nie zabiegał
~ Awas!!!
9 miesięcy temu ocena: 55%  49
Do Mały Tadzio. Ze spieprzonym niedźwiedziem pod rękę?! Od kwietnia robią fontannę! I co? Jajco! Jak powiedział Fronczewski do Pszoniaka. Awasów u nas dostatek! Niestety!!!
~ Mały Tadzio
9 miesięcy temu ocena: 29%  48
Młode pokolenie z Tadeuszem pod rękę?
~ abc
9 miesięcy temu ocena: 73%  47
Czy wy pisząc te posty analizujecie troche sytuacje w Rawiczu? Jaka Kiełbasa wyborcza? jest kandydatem i obiecuje to co chce spełnić i jestem pewny ze spełni obietnice. Co lepsze dla was ? basen odkryty czy ta nowa nawierzchnia na plantach? zastanówcie się . do ~ Szczery Jestes szczery to odpowiedz co jest robione ? Mural? Planty? Co dalej ? Kto skorzysta na plantach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fajt
9 miesięcy temu ocena: 60%  46
Z Plant korzystają wszyscy i to o każdej porze roku. A basen odkryty to tylko kwestia pogody. Jak będzie ciepłe lato to otworzą a jak zimne to tylko koszty będą.Koszty natomiast ogromne. Zysku żadnego
~ Szczery
9 miesięcy temu ocena: 47%  45
No tak planty są robione teraz a powinny być zdecydowanie wcześniej , tylko poprzedni burmistrz potrafił tylko gadać (nie mylić z mówieniem) , a nic nie zrobił . Z plant korzysta bardzo dużo osób nie tylko mieszkańcy .Poza Krakowem nigdzie więcej plant nie ma .A z basenu teraz korzystają wszyscy gdy go nie ma , a gdyby sie pojawi to sie okaże że nie ma chętnych , by z niego korzystać i spłacać jego powstanie . A mural jest bardzo ładny i nie wiem w czym ludzie mają problem , że powstał . Może poprostu jesteście zdziwieni , bo poprzedni burmistrz nie zrobił nic . A jego podopieczny kandydat też dużo obiecywać może i pewnie tak samo dużo zrobiłby co jego orędownik. A to dlatego , że burmistrzem nie zostanie .
~ SmaR
9 miesięcy temu ocena: 74%  44
Co silniejsi już hejtu ja anonimowo, piszcie swoje żale pod ankieta na fb, mieliście 4 lata i du... pa, motacie się i lansujecie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zenek
9 miesięcy temu ocena: 72%  43
Super, młodzi tylko na to czekają. Ile można prosić rodziców o podwozke do Żmigrodu. Może wreszcie ktoś zadba na poważnie o mlodziez a nie o kwiatki na deptaku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hejter m3
9 miesięcy temu ocena: 86%  42
Gżeskowiak luzuj majty.
~ Kiełbasa z gwizdkiem
9 miesięcy temu ocena: 25%  41
Co ty porównujesz? Kwiatki ci przeszkadzają?to mały szczegół i dobrze, że jest. Na poligon jedź rowerem a nie kąpiesz się w tym chlorze i w miejscu gdzie nawet nie ma się gdzie skryć przed słońcem , bo tam jedna wielka patelnia w tym Żmigrodzie jest. Jestem za basenem w Rawiczu ale niech go Powiat wybuduje i czemu do tej pory Gwizdek nic dla młodych nie zrobił i w ciàgu 4 lat bycia Starostą go nie wybudował, tylko obiecuje już chyba z 13 lat i nic z tego
~ Na tak!
9 miesięcy temu ocena: 54%  40
Nie widzę nic złego w promowaniu basenu w Rawiczu. Tylko malkontenci piszą że w Rawiczu się nie opłaca, nie uda itd. a potem sami jadą do sąsiednich gmin. Milicz miał dawno i ma, Trzebnica, Żmigród itd. a że kandydat na burmistrza chce? Nie dziwię się, obecny obiecywał 4x4 planty i efekty widać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szczery
9 miesięcy temu ocena: 38%  39
A nie widać efektów ??? Będzie nowa fontanna , będą nowe zdecydowanie lepsze planty . Jest architektura na platach . Jest plac zabaw dla dzieci w parku . Będzie nowy par przy domu kultury . O innych sprawach nie piszę , bo wspomniany był plan planty 4x4 .
~ Panda
9 miesięcy temu ocena: 58%  38
Odkryty basen w Rawiczu świetny pomysł,a pieniądze na niego pan Gwizdek pozyska na pandę,pan..da,pan..da od inwestorów których sprowadził Silny Region i ich burmistrz.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Masz rację
9 miesięcy temu ocena: 63%  37
Nie potrafię. Przyznaję, kubik nie spełnił nawet w połowie tego co obiecywał. U mnie jest przegrany.
~ Hipokryta
9 miesięcy temu ocena: 77%  36
Wymień choć jednego inwestora sprowadzonego przez Kubika
~ kredycik
9 miesięcy temu ocena: 80%  35
Sukces wdrażania stagnacji gospodarczej w wykonaniu obecnego burmistrza? http://bip.rawicz.pl/artykul/9... kredycik tyci, tyci?
~ Wow
9 miesięcy temu ocena: 82%  34
Głupie pytanie do Jacka jest ale odp już nie, to zbyt skomplikowane działania
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tosia
9 miesięcy temu ocena: 76%  33
Brawo!W naszym miescie potrzeba zmiany. Do tej pory na wiaty przy domu kultury, ulice I inne rzeczy nie bylo poieniedzy. Teraz wszystko I ten mural za 60 tysiecy. No I u kogo widac kielbase wyborczą? A nawiasem mowiac, tylko czekam az ktos zwroci sie do sadu o odszkodowanie za skrecona kostke na plantach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bhp
9 miesięcy temu ocena: 33%  32
Pozyskali pieniądze terez to robią to teraz. A ten po co łazi po terenie budowy
~ tor? torcik!
9 miesięcy temu ocena: 75%  31
Tor Formuły I! "Gdy już przekonał się do pomysłu i udało się wstępnie wytypować odpowiednie obszary na terenie gminy, to inwestor rozszerzył powierzchnię poszukiwanego gruntu do 600 hektarów. - Wtedy spasowaliśmy, ale kontakt nadal jest podtrzymywany, a inwestor analizuje sytuację - kwituje temat Grzegorz Kubik." http://www.rawicz24.pl/artykul... Ha, ha, ha! Naprawdę inwestor nadal analizuje sytuację? Łoooo! Ale czad! ;-)
~ Szczery
9 miesięcy temu ocena: 47%  30
Mural za 60 tys. hehe chyba sama dołożyłaś 40tys. . Planty są zamknięte dla ludzi z powodu remontu więc kto komu każe po nich chodzić . No właśnie wiaty obiecał Tadzio i tylko obiecał . Tak samo będzie z p.Jackiem
~ Towarzysz_Grzegorz
9 miesięcy temu ocena: 80%  29
A co to za anonimowy redaktor dodał informację? Oczywiście zamiast rzetelnie opisać wszystko, to kolejny raz redakcja włazi w cztery litery...... manipulacje opanowane do perfekcji widać
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Redaktor Pisowski
9 miesięcy temu ocena: 67%  28
Panie redaktorze G.H niezły z Pana kolaborant i D..O wlaz w kablowce Rawickiej pan nic nie zrobił w ŻR też nic wielkiego na Pawarcie to Pan latał jak kot z pecherzem koło Pana Burmistrza byłego co Pan już zapomniał tak porostu czy co!!!!!!! A teraz oczernia Pan Wicestaroste bo ma pomysl i słucha mieszkańców Jest Pan ja TVP Jacka Kurskiego brak słów polityczny
~ brukowiec
9 miesięcy temu ocena: 64%  27
Zgadzam się. Ta gazeta zeszła na psy.
~ Szczery
9 miesięcy temu ocena: 41%  26
Kandydat na burmistrza i jego ugrupowanie nagle wymyślają wszystko by spróbować podlizać się mieszkańcom Rawicza . Ale macie pecha nic wam to nie da .Możecie negować wszystko co robi obecny Burmistrz i podważać wszystko ale ludzie widzą co się dzieje w gminie i wszystko na plus . A wasze PRA to potrafi tyle mówić i robić co poprzedni burmistrz , który też wszystko wie najlepiej , a sam nic nie zrobił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Basen na Tak
9 miesięcy temu ocena: 50%  25
Szczery proponuje masc na ból du..y bo zaczyna boleć. Ten bezsilny region do wymiany Rawicz rozjeb..y na amen na każdym kroku syf i mogiła starsi ludzie latem przed upalami siedzieli sobie na plantach a teraz nie mają gdzie zamiast Misia jest jakaś świnka brak słów. Lans w TVP was tylko i radiu interesuje.Jak PISIORY
~ Dejwid
9 miesięcy temu ocena: 41%  24
Kiełbasa wyborcza. Tylko szkoda że z mięsa mielonego!!!!!!! Po trupach do koryta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Basen na Tak
9 miesięcy temu ocena: 64%  23
Dejwid kup sobie maść na ból D..y nockę boli pomysł a bezsilni tylko Lansik Mural i bałagan na Rawiczu z każdej strony
~ silny
9 miesięcy temu ocena: 90%  22
Kwintesencja dojścia do władzy w 2014 roku obecnego burmistrza? No, no, no! Redakcja nie reaguje na takie teksty?
R E K L A M A
R E K L A M A