Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Odnowią trzy stawy w Chojnie

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    18.05.2017
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Ze stawu koło świetlicy korzystają młodzi wędkarzeZe stawu koło świetlicy korzystają młodzi wędkarze fot. archiwum

Prawie 130 tys. zł ma kosztować modernizacja trzech stawów w Chojnie. Pakosławski samorząd złożył w kwietniu wniosek o dofinansowanie inwestycji.

Zbiorniki wodne prawdopodobnie zostaną odmulone, wyczyszczone i wyfaszynowane. - W kwietniu złożyliśmy wniosek zatytułowany „Poprawa stosunków wodnych na terenie gminy Pakosław w celu zachowania unikalnego dziedzictwa przyrodniczego” do Stowarzyszenia ,,Lokalna Grupa Działania Gościnna Wielkopolska” w Pępowie - informuje Przemysław Turbański z Urzędu Gminy w Pakosławiu.

R E K L A M A

Inwestycja obejmuje również wykonanie nasadzeń przy drogach polnych w Chojnie i Pakosławiu na łącznej długości około 1 kilometra. Przy okazji zostanie też odmulony 2- kilometrowy rów z Pakosławia w kierunku Golejewa i Sworowa.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Xxx
ponad rok temu 1
W Szkaradowie od 3 lat zasmiecony i nikt się nie martwi
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A