Oferta pracy: Inżynier sprzedaży, inżynier robót elektrycznych

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Inżynier sprzedaży, inżynier robót elektrycznych - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmującą się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie budownictwa obiektów gospodarki wodno-ściekowej (oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków, obiekty melioracyjne). Obecnie poszukujemy osób  zainteresowanych pracą na stanowisku:

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami.
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie),
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji handlowych,
  • samodzielność i rzetelność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

INŻYNIER ROBÓT
ELEKTRYCZNYCH

  • planowanie i organizacja prac budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych i AKPiA,
  • nadzór w zakresie jakości i terminowości realizacji prac,
  • kontrola kosztów budowy,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ.
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, kierunek: Elektrotechnika, Automatyka
  • praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przewarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres: Hydro-Marko, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin
bądź e-mail: biuro@hydro-marko.pl (prosimy w temacie podać nazwę stanowiska). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE