Oferta pracy: Serwisant - monter

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Serwisant - monter - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Lider w branży diagnostycznego sprzętu weterynaryjnego szuka pracownika na stanowisko:

SERWISANT - MONTER

Wymagania

  • praktyczna znajomość systemów Windows
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i współpracy w zespole,
  • dobra komunikatywność; wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa znajomość serwisu sprzętu PC i instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania,
  • znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa znajomość urządzeń sieciowych oraz podstaw sieci LAN/WAN,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność wykonywania prostych czynności montażowych,
  • chęć samodzielnego poszerzania wiedzy technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Opis stanowiska:

  • serwis sprzętu medycznego (RTG), PC i współpraca z serwisami i liniami wsparcia producenta;
  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania w siedzibie klienta,
  • wsparcie klientów online w zakresie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem medycznym (RTG),
  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • umowę o pracę.

Kandydatury proszę wysyłać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: biuro@medivetcon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE