Oferta pracy: Specjalista ds. Produkcji

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Specjalista ds. Produkcji - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

kotlin

Firma TURDUS S.C. z siedzibą w Żerkowie zatrudni osobę na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PRODUKCJI

Oferta skierowana jest do osób aspirujących na stanowiska kierownicze.

Rzetelność, zaangażowanie i odpowiedzialność gwarantują szybki awans i dobre wynagrodzenie.

Zakres zadań:

  1. Przyjmowanie i opracowywanie zamówień od klientów zagranicznych:

- uzgadnianie szczegółów zamówienia z klientami posługującymi się j. angielskim

- kontrola receptur

- zamówienia u dostawców i terminowość ich dostaw

  1. Kontrolowanie prawidłowości realizacji zamówień przez dział produkcji

  • Współpraca z działem sprzedaży i kierownikiem produkcji

  • Bieżące kontrolowanie stanów magazynowych w systemie informatycznym i fizycznie na magazynie.

  • Wymagania:

    1. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy długofalowe przyuczenie do wszystkich aspektów pracy w firmie.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny (rozmowa kwalifikacyjna częściowo w języku angielskim)

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows wraz z pakietem Office

  • Mile widziana znajomość systemu COMARCH Optima

    Co oferujemy:

    1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wzrost wynagrodzenia w miarę stażu i nabytego doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail na adres: wojciech.schwartz@turdus.pl

    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka cywilna TURDUS K.W. Schwartz S.C. z siedzibą w Żerkowie 63-210 przy ul. Kościelnej 14. NIP:6172205607 Regon: 360346627 tel: 606955509

    1. Dane osobowe kandydatów do pracy przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zarówno obecnej jak i przyszłych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu uwzględnienia osoby kandydata w procesie rekrutacji.

    1. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Administrator nie udostępnia danych osobowych kandydatów na pracowników innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów wykonujących w imieniu administratora czynności w toku rekrutacji. Udostępnienie danych następuje z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa.

    1. Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres ograniczony wyrażoną przez kandydata zgodą.

    1. Kandydat na pracownika ma prawo do dostępu do danych osobowych jego dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    1. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora kandydatowi
      na pracownika przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    1. W oparciu o dane osobowe kandydatów do pracy, administrator nie będzie podejmował zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

    ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

    hasło

    Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE