Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Specjalista ds. sprzedaży - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

JORDAN matcon Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., spółka-córka niemieckiej grupy www.dreckshage.de jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy materiałów i produktów dla producentów maszyn i urządzeń.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów /ek do objęcia funkcji:

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Środa Wlkp.
Nr ref.   VID / BIURO / 01 / 2019

Opis stanowiska

  • praca o charakterze biurowym (w siedzibie firmy w Środzie Wlkp.)
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie stali ciągnionych, tworzyw sztucznych oraz komponentów do branży budowy maszyn,
  • opracowywanie ofert i zamówień (kalkulacje, terminowanie zleceń itp.)
  • telefoniczne wsparcie, obsługa i doradztwo klientom
  • aktywne prowadzenie sprzedaży we współpracy z przedstawicielem handlowym
  • współodpowiedzialność za rozwój sprzedaży w powierzonym zakresie
  • poszukiwanie potencjalnych klientów
  • opracowywanie reklamacji
Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację
  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży lub produktach pokrewnych,
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
  • umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem,
  • wysokie zdolności interpersonalne, otwartość i komunikatywność.
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem niemieckim
  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • pakiet prywatnych usług medycznych

Prosimy o przesłanie swojej kompletnej aplikacji z numerem referencyjnym w temacie maila, wraz z podpisanym oświadczeniem o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@jordan-matcon.pl

JORDAN matcon Sp. z o.o.
Kijewo 50, 63-000 Środa Wlkp.
www.jordan-matcon.pl

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE