Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ogłoszono przetarg. Rok na budowę sali sportowej

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    13.05.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 5 / 80%
A A A
Sala gimnastyczna powstanie przy Szkole Podstawowej nr 4 w RawiczuSala gimnastyczna powstanie przy Szkole Podstawowej nr 4 w Rawiczu

Jeszcze przez tydzień zainteresowani przedsiębiorcy mogą składać oferty w przetargu na budowę sali gimnastycznej przy rawickiej „czwórce”. Obiekt ma powstać najpóźniej do maja przyszłego roku.

Budowa sali gimnastycznej będzie jedną z najdroższych inwestycji w tej kadencji. Oszacowano, że może pochłonąć 9,6 mln złotych. Gminie udało się uzyskać prawie 4 mln złotych dofinansowania ze środków unijnych, a samorząd stara się jeszcze o dodatkowe pieniądze z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

R E K L A M A

Zakres inwestycji przewiduje budowę nowej sali gimnastycznej, trzech pracowni dydaktycznych (fizycznej, chemicznej i planetarium) oraz rozbudowę łącznika między szkołą a salą. Nowo powstałe sale dydaktyczne, tzw. międzyszkolne laboratoria służyć mają nie tylko dzieciom ze szkoły nr 4, ale również uczniom z innych szkół.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rawiczqu
ponad rok temu ocena: 100%  1
Szkoła sportowa i brak super dali to była porażka w końcu to się zmieni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A