Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 ZS Jutrosin
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Okazała wygrana Pelikana

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 11 miesięcy temu    16.05.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Pelikan Dębno Polskie w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Przed 22. serią gier podopieczni Łukasza Bojdo w trzech kolejkach zgromadzili 9 punktów (walkower za mecz z GKS-em i wygrane z Błękitnymi i Wielkopolanką). To wszystko pozwoliło dębnianon wydźwignąć się na 9. pozycję w tabeli.

R E K L A M A

 

Na 22. kolejkę Pelikan udał się na daleki wyjazd do Turewa. Miejscowy Tur wiosną wygrał tylko jeden mecz (2:1 z Ruchem Bojanowo) więc przed zawodnikami Łukasza Bojdo była duża szansa na podtrzymanie dobrej passy. Pelikan idealnie wszedł w mecz, ponieważ już w 3. minucie wyszedł na prowadzenie. Wynik tego meczu otworzył Marek Bagiński. - Strzeliliśmy szybko gola i Tur długo nie czekając, otworzył się bo chciał jak najszybciej wyrównać - mówił trener Pelikana Łukasz Bojdo. - Taka sytuacja stwarzała kolejne okazje mojej drużynie - dodał. Dębnianie grali bezbłędnie w defensywie i mocno straszyli w ofensywie. W 20. minucie na 0:2 podwyższył Andrzej Niedźwiedzki. Kluczowe jednak wydają się minuty 34. i 36. Na listę strzelców wpisali się najpierw Patryk Juskowiak, a później Kamil Duda i Pelikan prowadził już 0:4. Taki stan rzeczy na dobre podciął skrzydła Tura. Po zmianie stron strzelili co prawda bramkę, ale już minutę później odpowiedział Norbert Hodura i było 1:5. Ozdobą meczu było jednak ostatnie trafienie Wojciecha Niedźwiedzkiego. - Kamil Duda idealnie zacentrował w pole karne, a tam Wojtek Niedźwiedzki pięknie „nożycami” ustalił wynik tego meczu - tłumaczył trener Bojdo. W następnej kolejce Pelikan na własnym boisku gościć będzie LUKS Stare Bojanowo. Pierwszy gwizdek w sobotę o 15.30.

 

Co po meczu powiedział trener Pelikana Łukasz Bojdo, przeczytasz w aktualnym wydaniu "ŻR".

 

Tur Turew - Pelikan Dębno Polskie 1:6 (0:4)

0:1 - Marek Bagiński (3'), 0:2 - Andrzej Niedźwiedzki (20'), 0:3 - Patryk Juskowiak (34'), 0:4 - Kamil Duda (36'), 1:5 - Norbert Hodura (58'), 1:6 - Wojciech Niedźwiedzki (64')

Pelikan: Paweł Niedbała - Bartosz Chociaj, Andrzej Niedźwiedzki (62'Mikołaj Mądry), Jakub Ryznar (46'Krzysztof Czerwiński), Andrzej Nowak, Rafał Drewniak (66'Damian Drewniak), Wojciech Niedźwiedzki, Norbert Hodura (70'Artur Dupidis), Marek Bagiński, Patryk Juskowiak, Kamil Duda

 

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A