Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Orla z pierwszą wygraną w sezonie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    12.09.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Długo, bo aż do piątej kolejki, na pierwsze ligowe zwycięstwo czekać musieli sympatycy piłki nożnej w Jutrosinie. Podczas ostatniej serii gier drużyna Jarosława Ploty na własnym obiekcie podejmowała ekipę Wisłę Borek Wielkopolski, która do pojedynku z Orlą była niepokonana. Jutrosinianie drugi tydzień pracują z nowym trenerem i motywacja na pierwszą wygraną u zawodników była widoczna od pierwszej minuty.

R E K L A M A

 

Orla szybko przejęła inicjatywę, co udokumentowała premierowym trafieniem w sezonie 2017/2018. Jako pierwszy na listę strzelców w 7. minucie wpisał się Łukasz Kaczmarek. Wraz z upływem czasu mecz coraz bardziej się wyrównywał, ale do przerwy Orla utrzymała jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron Wisła próbowała odrobić straty, ale miejscowi umiejętnie się bronili. Ostatecznie złudzeń wiślaków w 71. minucie pozbawił Kamil Kubiak, który jak się później okazało, ustalił wynik meczu na 2:0. W następnej kolejce drużyna Ploty na wyjeździe zmierzy się z GKS-em Włoszakowice. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 14.00.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A