Osiem drużyn siatkarskich walczyło o puchar wakacji

Osiem drużyn siatkarskich walczyło o puchar wakacji - Zdjęcie główne

Wiadomości

Osiem par mieszanych wzięło udział w turnieju siatkówki plażowej „Aktywne Wakacje Rawicz”.

Zmagania na plaży kąpieliska w Sierakowie trwały dwa dni. W potyczkach na piasku wzięło udział osiem dwuosobowych zespołów, które w pierwszej fazie turnieju zostały podzielone na dwie grupy.

Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”.

Ostatecznie, na plaży w Sierakowie najlepszy okazał się duet Michał Dana i Maciej Brylewski, który w finale pokonał Bartosza Zygmunta i Krzysztofa Dębowskiego. Na ostatnim miejscu podium uplasowali się Michał Walkiewicz i Kamil Dąbrowicz.

Dla trzech najlepszych duetów organizatorzy przygotowali nagrody pieniężne w wysokości od 300 zł do 500 zł. Ponadto, każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom, medal oraz gadżety.

Sportową imprezę zorganizowano w ramach programu Inicjatywy Lokalnej Gminy Rawicz, a przewodniczyli jej Anna Krysztofiak oraz Mariusz Suchanecki.