Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ośrodek dla zwierząt dziko żyjących

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    1.03.2011
Beata Frąckowiak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przy przeciwnym głosie radnego Zbigniewa Pacy, pakosławscy radni pozytywnie zaopiniowali wniosek o zezwolenie na utworzenie i prowadzenie ośrodka rehabilitacji zwierząt dziko żyjących w Osieku. \r\n

\r\n

Sam jestem myśliwym i uważam, że zwierzęta dziko żyjące, leśne nie powinny przebywac w takich miejscach. Takie zwierzęta szybko przyzwyczają się do człowieka, a to na pewno nie wychodzi im na zdrowie. Z własnego doświadczenia wiem, czym to pachnie, jak człowiek opiekuje się dzikim zwierzęciem. W skrajnych przypadkach sarna, dzik czy inne zwierzę, jak tylko zostanie wyleczone, powinno byc wypuszczone na wolnośc. Uważam też, że komisja rolnictwa rady gminy powinna miec wgląd w działalnośc takiego ośrodka – zaznaczył Zbigniew Paca. Wniosek złożył Hubert Wojtkowski, leśniczy z Halina.

\r\n

(HD)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!