Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKancelaria B1
R E K L A M A

Ostatnia w tym roku objazdowa zbiórka odpadów

› Aktualności ponad rok temu    29.09.2015
Karolina Ciemniak
komentarzy 4 ocen 3 / 100%
A A A
Kolejny raz odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zostaną odebrane sprzed domów 9 kwietniaKolejny raz odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zostaną odebrane sprzed domów 9 kwietnia fot. eyetronic/fotolia.com

Mieszkańcy gminy Bojanowo mogą pozbyć się odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w sobotę, 3 października.

R E K L A M A

W tym dniu zaplanowano ostatnią w tym roku objazdową zbiórkę, organizowaną na tym terenie przez Komunalny Związek Gmin Regionu Leszczyńskiego. Niepotrzebne przedmioty i urządzenia należy wystawić przed posesję w sposób niepowodujący zakłóceń w ruchu pieszym i kołowym.

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można oddawać również do PSZOK-u, uruchomionego w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gołaszynie. Jednak wtedy należy dostarczyć je do punktu we własnym zakresie.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zzz
ponad rok temu 4
Co to za groty. A elektronikę gdzie mozna oddac ????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zzz
ponad rok temu 3
aha - PSZOK-u
~ Zyga
ponad rok temu 2
A Rawicz, coś wiadomo? Bardzo pile!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A