Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Oświadczenie prezesa Kolejarza. „Dałem radę i odczuwam ogromną radość”

› Aktualności 7 miesięcy temu    8.10.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 2 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. W. Skrzypczak

Andrzej Kuźbicki na Facebooku opublikował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu prezesury w Kolejarzu Rawicz.

O tym, że dotychczasowy prezes rawickiego klubu rezygnuje z funkcji, pisaliśmy na łamach „Życia” przy okazji podsumowania tegorocznego sezonu. Andrzej Kuźbicki podjął taką decyzję ze względu na fakt, że końcowi dobiegła dwuletnia kadencja obecnego zarządu, a sam zainteresowany nie będzie ubiegał się o reelekcję.

- „
Nałożyło się wiele spraw i obowiązków nad którymi ciężko mi było zapanować a momentami ukochany żużel, który miał być hobby, stawał się udręką” - podkreśla w oświadczeniu.

-
„Dałem radę i odczuwam ogromną radość, że dzięki współpracy z Unią Leszno w tym sezonie mogliśmy wszyscy w końcu cieszyć się zwycięstwami naszej drużyny a także awansem do rundy play-off. (…) Nasz zespół stworzyli fajni zawodnicy i wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony” - dodaje Andrzej Kuźbicki, który mimo tego, że nie będzie pełnił funkcji prezesa, nadal wyraża chęć wspierania klubu, ale jako jego członek.

Zadeklarował również pomoc nowemu zarządowi oraz chęć reprezentowania Kolejarza Rawicz podczas rozmów na temat kontynuowania fuzji z Fogo Unią Leszno.Decyzja, o tym, kto będzie nowym prezesem rawickiego klubu zostanie podjęta podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Podczas niego, wybrani zostaną nowi członkowie zarządu klubu, a dotychczasowe władze podsumują dwa lata pracy. Spotkanie odbędzie się 25 października o godz. 18.00 w łączniku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu.

-
Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży dobro żużla w Rawiczu, również osoby zainteresowane wstąpieniem do klubu - czytamy na stronie Kolejarza Rawicz.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kibol
7 miesięcy temu ocena: 100%  4
Ludźmi się zainteresuj w Inter bo zima idzie i będą dziewczyny marzły znowu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ FOGO UNIA LESZNO
7 miesięcy temu ocena: 100%  3
Najlepszy prezes klub Andrzej Kuzbicki,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ postawmy na spedrower
7 miesięcy temu ocena: 75%  2
jestem kibicem kolejarza ale zuzel u nas skonczyl się po barażach z ostrowem w 2003 roku! tor zaorać i tyle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
7 miesięcy temu ocena: 29%  1
Zero rozwoju na stadionie przez władze miasta. Bieda, aż gołym okiem widać. Nawet krawężników nie potrafią wymalować. Wiocha i jeszcze raz wiocha. Wizytówka miasta - dziadostwo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A