Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ARSM
R E K L A M AB1 KA4
R E K L A M ABx - rawicz24.pl - kalkulator POW

Pełnomocnik burmistrza do spraw turystyki z Wrocławia

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    11.01.2017
Karol Pospiech
komentarzy 61 ocen 26 / 35%
A A A
Tomasz Smolarski na zdjęciu drugi z lewejTomasz Smolarski na zdjęciu drugi z lewej fot. archiwum

Tomasz Smolarski z Wrocławia został pełnomocnikiem burmistrza Rawicza do spraw turystyki.

Osoby, która mogłaby zająć nowo utworzone stanowisko Grzegorz Kubik szukał kilka miesięcy.

R E K L A M A

W związku z tym, że temat turystyki ze strony urzędu właściwie nie istniał, chciałbym, żeby ta kwestia nabrała nowego życia. Jeśli sami nie pokażemy, że Rawicz jest ciekawym miejscem na turystycznej mapie Wielkopolski, nikt za nas tego nie zrobi- argumentował powołanie nowego stanowiska burmistrz Rawicza.

Na pełnomocnika rozpisano trzy konkursy. Po ostatnim zdecydowano, że rawicką turystyką zajmie się Tomasz Smolarski z Wrocławia. Absolwent Wydziału Turystki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu pracę w rawickim urzędzie ma rozpocząć od 1 lutego.

Smolarski jest doktorem nauk o kulturze fizycznej i starszym wykładowcą w Katedrze Turystyki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W przeszłości był jednym z konsultantów z którymi Grzegorz Kubik rozmawiał na temat projektu utworzenia „Rowerowej S5”.

Do zadań pełnomocnika ma należeć, m.in. opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju turystyki na terenie gminy oraz opracowanie kompleksowej oferty turystycznej z podziałem na konkretne grupy odbiorców. Tomasz Smolarski zajmie się też współpracą z Międzygminnym Związkiem Turystycznym „Wielkopolska Gościnna” w Pępowie. Oprócz tego, wśród jego obowiązków ma być monitorowanie programów oraz pozyskiwanie środków krajowych i zagranicznych w zakresie turystyki i promocja zasobów turystycznych gminy na targach turystycznych - krajowych i zagranicznych.

R E K L A M A
+ 9 głosów: 26 (35%) 17 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (61)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nie dla misiewiczów
3 miesiące temu ocena: 100%  61
Jeszcze niecałe dwa lata i koniec rządów tych nieudacznych misiewiczów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ też jestem przeciw misiewiczom
3 miesiące temu ocena: 60%  60
Tak jest pogonić tych niewybranych misiewiczów za 2 lata.Młode to i nie mające doświadczenia a już takie stanowiska .Zlikwidowali taką fajną szkołę jak II LO i w Starostwie siedzą.Pełnomocnik d/s turystyki pomoże im znaleźć drogę odwrotu
~ Naród
3 miesiące temu ocena: 25%  59
Morszkańcy chcą rozwoju.Turystyka czemu nie.Inne spojrzenie Burmistrza ok
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawiczanin
3 miesiące temu ocena: 80%  58
Polityka robienia ludziom wody z mózg perfekcyjna, proste rozwiązania wykonane przez wykwalifikowanych na bieżąco pozyskiwanych specjalistow - komentarze pozytywne uzasadniające poczynania władz wypisywane przez podstawionych zawsze wdzięczne nastawionych ludzi. Zapomnieliscie o tym, że mieszkańcy to też inteligentni ludzie potrafiący czytać ze zrozumieniem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ El Pełnomocnico!
3 miesiące temu ocena: 78%  57
El Pełnomocnico el Turistico! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ San Escobar
3 miesiące temu ocena: 70%  56
Jak podaje SanEscobar24.se gmina Rawicz ma nawiązać współpracę turystyczną z San Escobar! Niedowiarkowie! To dlatego nasz Oświecony Burmistrz zdecydował się na zakup nowego samochodu! Przecież do San Escobar czymś dojechać trzeba, gdy jest taka potrzeba! ;-) Brawo burmistrz! Teraz można ujawnić tajemnicę! To firmy z San Escobar były tajemniczymi inwestorami! Niestety wrogie siły ze Stumilowego Lasu jątrzyły! I jątrzą nadal! Zwłaszcza Prosiaczek! Bo Animex ma w planach uruchomienie ubojni w okolicach tutystycznego grodu Przyjemskich! Co tam woda i jej małe zasoby! Rozmowy w sprawie pozyskania wody trwają już od dwóch lat z przedstawicielami Nibylandii... ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ El Burmistrzo :-)
3 miesiące temu ocena: 100%  55
El Burmistrzo! El Rawicho! Ole! ;-)
~ Lolo
3 miesiące temu ocena: 67%  54
Pomysł dobry.Może ktoś w końcu zajmie się też reklamowaniem Muzeum Ziemi Rawickiej .Warto i ten obiekt promować.Muzeum było,jest i będzie z "bolo"czy bez niego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bolo
3 miesiące temu ocena: 63%  53
No jedno niedopatrzenie. Na stole leży "Przewodnik Staromiejski”: wydany przez Muzeum Ziemi Rawickiej. Nie spisałeś się Mateusz. Dlaczego nie zostało to wyretuszowane ? Muzeum ma nie być.!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pozytyw
3 miesiące temu ocena: 36%  52
Ależ to straszne .Jak on może.Turystykę w gminie rozwijać?promować to zapomniane miasto?.Lepiej zostawić wszystko jak jest i tego chcą przeciwnicy, którzy i tak zawsze będą przeciw.Na szczęście ludzie w mieście mają odmienne zdanie .Pełnomocnik to trochę dziwne określenie ale niech działa ,byle tylko były tych działań efekty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szachownica
3 miesiące temu ocena: 93%  51
Grażyna wreszcie jesteś :)
~ PR BAL
3 miesiące temu ocena: 72%  50
PR będzie na balu harytatywnym? Pan burmistrz przekaże podwyżkę na budowę schroniska! ;-) Pomysł palce lizać! Ocieplenie wizerunku: dobry pan, zwierzątka kocha i pieniądze rozdaje! Tylko lud jasny tego nie kupi! :-) Ludzie jasny! Kupisz to? ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ szachownica
3 miesiące temu ocena: 83%  49
nawet jak się zrzeknie to będzie tylko przełożenie publicznych pieniędzy z jednej kupki na psią kupkę
~ PR BAL
3 miesiące temu ocena: 59%  48
Nie na temat? Elementem łączącym jest burmistrz! Zatem zmieściłem się w szerokim marginesie tematu. Inicjatywa! Super! Zadaj sobie trochę trudu i sprawdź kto był inicjatorem/inicjatorką projektu! Szanowny Panie! Nie neguję wszytkiego! Na przykład nie neguję Pana, siebie nie neguję, taki ze mnie megaloman. Jestem zawistny? Nie! Jestem tylko zwolennikiem elementarnej uczciwości. Ale ocieplenie wizerunku będzie! Pan burmistrz zrzeknie się podwyżki na rzecz schroniska! Nieprawdaż?
~ Zwierzak do człowieka
3 miesiące temu ocena: 40%  47
Piszesz nie na temat.Co ci przeszkadza tak neutralna inichatywa jak budowa schroniska dla zwierząt?. I w tym widzisz politykę.Lepiej pomóż zamiast obrażać ale prawda jest taka,że jedyne co robisz to negujesz wszystko,więc twoje zdanie i tak się nie liczy zawistny człowieku
~ PR BAL
3 miesiące temu ocena: 63%  46
harytatywny - charytatywny wiadomo dlaczego różnica ;-) uszczegóławiam tylko, żeby nie było ;-)
~ Ul9
3 miesiące temu ocena: 70%  45
Brawo Burmistrzu! Miasto trzeba promować: - Rynek, jakich próżno szukać w innych miastach - Planty, jako przykład ciekawie ułożonego parku wokół miasta, a nie jak jakiś przewartościowany prostokąt w środku, jak Central Park w NY - Malownicza Grunwaldzka z kamiennicami wyremonowanymi w latach 50 i 60 - niedługo 100 lat minie! - kilka interesujących rodzin żyjacych mentalnie w epoce kamienia (niektóre z Masłowa, też się liczy) - nieużywany dworzec Rawicz-Wschód na terenie którego można zorganizować paintballa lub zwykły Dom Strachu - Fisi Górka - i na pewno wiele, wiele innych Tylko czekać, jak przy odpowiedniej promozcji "najadą" nas Japończycy i NIemcy z portfelami wypchanymi Euro. Czas miejsca noclegowe szykować!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ syf
3 miesiące temu ocena: 64%  44
Litości, ludzie już nie mogą na to patrzeć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
3 miesiące temu ocena: 67%  43
po co ktos od turystyki?az tyle mamy tutaj zabytkow itd?zalosne
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mirek
3 miesiące temu ocena: 76%  42
zabytkow jest duzo z tego co wiem. na fejsie ktos wrzucil chyba ze cos przy tej bylej synagodze zburzyli za kadencji burmistrza Kubika ale nie pamietam co? chyba ten murek od plant.
~ SmRód
3 miesiące temu ocena: 74%  41
Wykładowca w muzeum to niedopuszczalne - konkurs z takimi wymaganiami i pełna dyspozycyjnością uniemozliwiająca dodatkowa prace na uczelni a tu proszę można??? - można!!! jeśli taka wola imperatora
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pełnoMOCnik ;-)
3 miesiące temu ocena: 70%  40
W muzeum jest doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny ASP. ASP to nie AWF ;-) Brawo burmistrz! Teraz czekamy na pełnomocnika burmistrza do spraw kontaktów z pełnomocnikami burmistrza!
~ :-)
3 miesiące temu ocena: 75%  39
Jakie były wymagania dodatkowe w konkursie na pełnomocnika ds. turystyki - (smaczek) ;-) 6.Spostrzegawczość i orientacja w terenie. ;-) O tyle dziwne, że: V. Warunki pracy na stanowisku: 1.Praca w budynku Urzędu Miejskiego Gminy Rawicz. Pomieszczenie znajduje się na parterze w budynku bez windy. 2.Praca administracyjno - biurowa. 3.Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie z zastosowaniem narzędzi informatycznych. 4.Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy od stycznia 2017 r. Hmm. ;-) Czyli... Spostrzegawczość i orientacja w terenie... na parterze w budynku bez windy. OK! Nie mam więcej pytań ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nowe etaty
3 miesiące temu ocena: 79%  38
"W związku z tym, że temat turystyki ze strony urzędu właściwie nie istniał, chciałbym, żeby ta kwestia nabrała nowego życia." Nie istnieją tematy: nowego życia ;-); lotów kosmicznych; zaludnienia Marsa; przetargów na zaludnionym Marsie - z wolnej ręki, dostaw marsów -czekoladowych, z orzeszkami - na Marsa... ;-) OK! Nie idźmy dalej! :-) A teraz poważnie! Burmistrz od 2014 roku nie zajął się tematem turystyki, która powinna być priorytetem... OK! (cenzura...!!!)! Gratulacje!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skarbówka
3 miesiące temu ocena: 50%  37
Hejka ty tak wszystko wiesz i oblatany jesteś .To mam pytanko czy radny może działalność gospodarczą prowadzić i robić zdjęcia bo nie wiem tylko wszędzie lata z aparatem i na komunii też a pełnomocnikiem ds turystyki nie jest
~ Bybu
3 miesiące temu ocena: 75%  36
Grzegorzu, kończ Waść wstydu oszczędź! Czy ktoś tego Naszego burmistrza nie umie uspokoić. Co za bzdurne pomysły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ooo
3 miesiące temu ocena: 79%  35
Rzeczywistość przerosła fikcję... ;-) https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hulajnoga
3 miesiące temu ocena: 79%  34
Piękne zdjęcie! Ileż tam mocy! Potęgi! :-) Hmm. Skoro są już ścieżki rowerowe. To może "ścieżki hulajnogowe"? Hulajnoga krzepy doda! ;-) O! Pełnomocnik do spraw hulajnóg! :-) No i można połączyć: hulajnoga i joga! Czyli Pełnomocnik do spraw jogi! O! ;-)
~ Uuuuu
3 miesiące temu ocena: 29%  33
Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci co niczego nie osiągnęli tzw. etatowi nienawistnicy pożyjemy zobaczymy najgorzej to nic nie robić a jak się uda to znowu się dowiemy że jakiś politruk juź dawno o tym mówił.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uuuuu! ;-)
3 miesiące temu ocena: 75%  32
Uuuuu! No to Pełnomocnik do spraw etatowych nienawistników! ;-)
~ ;-)
3 miesiące temu ocena: 68%  31
Jest zdjęcie, ale nie ma zdjęć ruchomych.. ;-) już są! https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pełnomocnik
3 miesiące temu ocena: 75%  30
To teraz: Pełnomocnik do spraw gminnych, Pełnomocnik do spraw powiatowych, Pełnomocnik do spraw kontaktów z pełnomocnikami do spraw powiatowych i gminnych, Pełnomocnik pełnomocny do spraw uszczegółowień...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Doradca
3 miesiące temu ocena: 40%  29
Od kogoś się uczą .Jeden ten z Powiatu zatrudnia doradców a ten pełnomocników.Tylko.że z gminnego pełnomocnika coś może być pożytecznego a z doradcy to chyba nic
~ Tomasz Chudy
3 miesiące temu ocena: 79%  28
Dobre szkoda tylko,że prawie żadnych efektów pracy tych wszystkich pełnomocników niestety nie widać hehe:-). Nie wspominając,że zabierają pracę rodzonym mieszkańcom Rawicza.
~ ...
3 miesiące temu ocena: 31%  27
Każdy rawiczanin chce rozwoju miasta.Patrząc na te komentarze widać,że piszą je głównie oponenci a ich nikt nigdy nie przekona,że może być inaczej,lepiej.Turystyka w naszej gminie a czemu nie.Wszystko też to kwestia promocji i reklamy.Niech tu czasem jakiś autokar z turystami przyjedzie.Niech zrobią zakupy w rawickich sklepach,czy zjedzą obiad .Niech się ktoś tym zajmie i uważam,że to dobre działanie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aha!
3 miesiące temu ocena: 79%  26
Do wielokropka: Hmm. Rawiczanin. Rawiczanki nie chcą rozwoju miasta? A co z kadrą zarządczą - elitą urzędniczą - dojeżdżającą do Rawicza? To oni również są przeciwniczkami/przeciwnikami rozwoju miasta? Hmm. Aha! ;-) Silna logika ;-)
~ turysta
3 miesiące temu ocena: 71%  25
Turystyka z Animexem w tle? Bomba! "Jajecznica Sczanieckich" podczas Jarmarku zamiast promocji kiełbasek rawickich??? Bombka! Przyklasnąć! Chcesz jeszcze???!!!
~ student
3 miesiące temu ocena: 73%  24
A miał zaczynać 2 stycznia.......... a nie w lutym.............. Pewnie teraz na pierszytm etacie................ we Wrocławiu............... ma sesje egzaminacyjna na uczelni heee..................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żak
3 miesiące temu ocena: 74%  23
mhm..... dyspozycyjny nie jest ..........a go przyjeli.............
~ Sierak
3 miesiące temu ocena: 37%  22
Do wczesniej wpisujacych.konkurs był 3razy rozpisywany.Jezeli uwazacie ze to latwy zarobek to stanowisko,należało startować osobiscie lub namówić kogos z rodziny.Niektórym Rawiczanom nie dogodzisz.Nie myli się tylko ten co nic nie robi.Popieram wszystko co tylko moze podnieść prestiz naszego miasta.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Imperatorek
3 miesiące temu ocena: 69%  21
Hmm. Bo wiedzieliśmy, ze nasze koncepcje nie spodobaja się Imperatorkowi? :-)
~ @
3 miesiące temu ocena: 71%  20
Tak więc pełnomocnik przejmie część zadań realizowanych w biurach promocji i pozyskiwania funduszy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ g
3 miesiące temu ocena: 65%  19
stanowisko bardzo potrzebne, u nas raj dla turystów planty i więzienie, zajebisty pomysł, pewnie znowu znajomek
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do ~ region gotuje
3 miesiące temu ocena: 24%  18
Marek to ty ? nie narzekaj jak ruszy turystyka to zawsze będziesz mógł zrobić piękną galerie zdjęć. Taką imienną. Tak jak lubisz
~ region gotuje
3 miesiące temu ocena: 83%  17
atrakcją mogą byc również regionalne potrawy jak np. stek z borsuka w sosie winno-grzybkowym albo regionalnie duszony gąsior z niesiołkiem
~ !!!
3 miesiące temu ocena: 85%  16
Będą oprowadzać wycieczki po ubojni trzody chlewnej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kojojują
3 miesiące temu ocena: 81%  15
O! A ten fjagmencik pokojojujemy jóżowym kojojem! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bodo
3 miesiące temu ocena: 83%  14
To na zdjęciu! Ha, ha, ha, ha!
~ ;-)
3 miesiące temu ocena: 79%  13
Hmm... Wydaje mi się, że jest to zdjęcie wykonane w przyszłości. Po przegranej bitwie o galaktykę Projektową napastnicy pod wodzą IX Przetargusa zmusili Imperatorka do... Niech sam się wypowie: "Przegrałem. Na wygnanie muszę udać się ja. O, tam!"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OBCY 2
3 miesiące temu ocena: 79%  12
Co szepce na odprawie Imperatorek? Nie martwcie się. Nadal lecimy drugą połową statku. ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obca
3 miesiące temu ocena: 81%  11
A może: "Obi-Wan i Rada Jedi mi nie ufają. " Nie! Oba dwa Łany i Rada są po stronie Imperatorka ;-)
~ OBCY
3 miesiące temu ocena: 85%  10
Tekst do zdjęcia: A long time ago in a galaxy far, far away… ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hdhgvfd
3 miesiące temu ocena: 76%  9
ręce opadają ..na działania BURMISTRZA i jego pomysły
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Hihi
3 miesiące temu ocena: 21%  8
Tobie już dawno ręce opadły.Lenie tak mają.
~ WROC
3 miesiące temu ocena: 80%  7
Innymi słowy znowu Wrocław. Imperatorek zakochał się we Wrocławiu. :-) Czas na Trzebnicę? ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ooo
3 miesiące temu ocena: 0%  6
Fajnie Wrocław jest super.
~ Obserwator
3 miesiące temu ocena: 88%  5
Ale jaja!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ŻAŁOSNE
3 miesiące temu ocena: 84%  4
Ciekawe ile będzie zarabiał "następny twór i obibok kubika". podejrzewam że stawki rawickiej mu nie dał bo by go olał. Ciekawe czy tak o resztę swojej kadry tak dba finansowo ( po za swoimi plecakami i wynalazkami oczywiście).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
3 miesiące temu ocena: 76%  3
No i dobrze! Skoro był Obi-Wan, to może być Obi-Bok! ;-)
~ PZR
3 miesiące temu ocena: 88%  2
Pełnomocnik do spraw zdrowego rozsądku poszukiwany! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Muzeuk
3 miesiące temu ocena: 0%  1
Pełnomocnik do głupich wpisów oPOzycji też by się przydał
R E K L A M A
R E K L A M A