Pewne zwycięstwo z Osieczną

Pewne zwycięstwo z Osieczną - Zdjęcie główne

Początek meczu pomiędzy Awdańcem i Tęczą nie zwiastował porywającego widowiska. Pojedynek był nudny i toczył się głównie w środkowej strefie boiska.

Więcej emocji przyniosło ostatnie 5 minut. W 42. minucie wynik meczu otworzył Kamil Gorszki. Podopieczni Ploty nie cieszyli się długo z prowadzenia, ponieważ już minutę później sędzia podjął kontrowersyjną decyzję, dyktując rzut karny dla gości. Na przerwę zawodnicy schodzili więc przy stanie 1:1.

Awdaniec Pakosław - Tęcza Osa Osieczna 4:1 (1:1)

1:0 - Kamil Gorszki (42'), 2:1 - Kamil Gorszki (50'), 3:1 - Bartosz Kaczmarek (54'), 4:1 - Wojciech Cieplik (76')

Awdaniec: Paweł Kapała - Bartosz Kaczmarek, Szymon Szwarc, Hubert Panek, Wojciech Zimny, Hubert Kaliciński (80'Adrian Wojceszuk), Kamil Gorszki (88'Paweł Zimny), Adam Spychalski, Dominik Małecki, Wojciech Cieplik, Miłosz Kaczmarek (70'Patryk Suchanecki)

Jak przebiegała druga połowa, przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".