Piąta porażka Sarnowianki

Piąta porażka Sarnowianki - Zdjęcie główne

Po ubiegłotygodniowej pechowej porażce 0:1 na własnym boisku z Pogonią Śmigiel, Sarnowianka miała dużą motywację, aby w kolejnym meczu zgarnąć całą pulę.

Na 8. kolejkę drużyna Wendzonki udała się do Starych Oborzysk. Miejscowy LZS to bardzo solidna drużyna więc sarnowian czekała trudna przeprawa. Mecz lepiej zaczął się dla miejscowych, którzy w 10. minucie objęli prowadzenie. Zawodnicy Wendzonki starali się wyrównać, ale jeśli już doszli do pola karnego miejscowych, byli nieskuteczni. Do przerwy mieliśmy więc skromne prowadzenie gospodarzy. Po zmianie stron Sarnowianka starała się przycisnąć jeszcze bardziej, ale tego dnia w ofensywie brakowało argumentów. Drugą bramkę w doliczonym czasie gry strzelił za to LZS i 3 punkty zostały w Starych Oborzyskach. Następny mecz ligowy Sarnowianka zagra na własnym boisku, a podejmować będzie Wisłę Borek Wielkopolski. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 15.00.