Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Piątoklasiści rywalizowali ze znajomości języka angielskiego [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    13.05.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Zdobywcy I i III miejsca wraz z organizatoramiZdobywcy I i III miejsca wraz z organizatorami fot. Szkoła Podstawowa w Miejskiej Górce
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W Gostkowie odbył się VI Międzygminny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas V organizowany przez miejscową szkołę podstawową i placówkę z Niepartu.

W szóstej edycji uczestniczyło 22 uczniów reprezentujących 6 szkół z następujących miejscowości: Stara Krobia, Krobia, Pudliszki, Niepart, Sobiałkowo oraz Miejska Górka. Piątoklasiści, którzy w swoich szkołach zwyciężyli w eliminacjach szkolnych, w ścisłym finale mieli 40 minut na rozwiązanie testu złożonego z zadań sprawdzających m.in. znajomość słownictwa i struktur gramatycznych, umiejętność rozumienia tekstu pisanego czy wiedzę o Wielkiej Brytanii.

R E K L A M A

Zwyciężczynią VI Międzygminnego Konkursu Języka Angielskiego została Hanna Ratajczak (SP w Nieparcie). II miejsce zajęła Martyna Jurkowska (SP w Krobi), a III miejsce Hubert Kapała (SP w Krobi). Wyróżnienia otrzymało czworo uczniów: Stanisław Stroka (SP w Miejskiej Górce), Mieszko Wojciechowski (SP w Krobi), Oliwia Worwa i Krystian Pakosz (oboje z SP w Starej Krobi). Koordynatorami konkursu byli Marcin Musielski (SP w Nieparcie) oraz Anna Bielerzewska, Mirosława Ciesielska i Julita Tomaszewska (SP w Miejskiej Górce).

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A