Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Pijany uciekał przed policją. Wcześniej wszczął awanturę

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    10.02.2020
Dawid Bela
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 34-latkowi z gminy Miejska Górka. W niedzielę, w trakcie odwiedzin dziecka, miał awanturować się. Po incydencie, odjechał. Gdy próbowali go zatrzymać funkcjonariusze stawiał opór i ubliżał im. Mężczyzna był pijany.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu rawickiego. - 34-latek zrobił awanturę swojej byłej partnerce, w czasie której ubliżał, szarpał i groził jej pozbawieniem życia - informuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. Mężczyzna wsiadł do auta i odjechał, zanim policjanci dotarli na miejsce. Mundurowi dowiedzieli się jednak, że 34-latek mógł być pijany.

Funkcjonariusze - udając się do miejsca zamieszkania wskazanego mężczyzny - po drodze zauważyli pojazd, którym ten poruszał się. Chcieli zatrzymać kierowcę. 34-latek zaczął jednak uciekać. Udało się go ująć, kiedy zaparkował między blokami w Żołędnicy. - W czasie zatrzymania mężczyzna nie wykonywał poleceń policjantów, stawiał opór, znieważał oraz zmuszał, by odstąpili od podejmowanych czynności - mówi Beata Jarczewska. Okazało się, że mężczyzna był pijany - miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi.

34-latek usłyszał zarzuty. - Odpowie za groźby karalne, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli oraz znieważenie i zmuszanie do odstąpienia od czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy - opisuje Jarczewska. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Ma zakaz zbliżania się do byłej partnerki i dozór policyjny.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maja
miesiąc temu ocena: 100%  5
A nie był to Tomasz W z Zakrzewa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Heheszki
miesiąc temu 4
Czyżby pijany Artur z Zakrzewa?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ......
miesiąc temu ocena: 100%  3
to stworzona przez nich tzw słuzby pat................. tylko i wyłacznie ..................................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawicz Miasto Marzeń
miesiąc temu ocena: 18%  2
Kocham moje miasto Rawicz
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kargul
miesiąc temu ocena: 38%  1
Coś jak na DGRach ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji