Piłka nożna. Rawia przegrała wygrany mecz

› Aktualności 10 dni temu    10.08.2019
Weronika Skrzypczak
komentarzy 9 ocen 3 / 67%

PIŁKA NOŻNA. Przegraną z GKS-em Dopiewo podopieczni Jerzego Radojewskiego rozpoczęli kolejny sezon w ramach rozgrywek V ligi. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Mariusz Molka.

Od początku spotkania gra toczyła się pod dyktando piłkarzy Rawii, którzy w pierwszej połowie zdecydowanie dłużej utrzymywali się przy piłce. Pierwszą bramkę zdobyli w 33. minucie meczu. Po strzale głową, piłkę w siatce umieścił Mariusz Molka.

Na kolejne trafienie nie musieliśmy długo czekać. Już w 38. minucie ten sam zawodnik po raz drugi pokonał goalkeepera z Dopiewa. Było już 2:0 i przy takim wyniku zawodnicy zeszli do szatni.

Niestety, w drugiej połowie meczu prym wiedli przyjezdni. W 47. minucie strzelili bramkę na 2:1. Kolejne trafienie piłkarze GKS-u zanotowali w 52. minucie, a na tablicy wyników widniał remis.

Obie ekipy miały do końca spotkania jeszcze kilka bardzo dobrych okazji, które powinny zakończyć się bramką.  Ostatecznie, kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego przyjezdni zanotowali trafienie na 2:3.

Następny mecz podopieczni Jerzego Radojewskiego rozegrają w niedzielę, 18 sierpnia. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Wiara Lecha Poznań. Spotkanie w  rozpocznie się o godz. 19.22.

Rawia: Wolny - B. Materkowski, Lorenc, Orłowski, Cheba, Biegała, Kołeczko, M. Skrzypczak, Woźniak, Molka, Świtała (70’ Łoskot).

Bramki: Molka (33’ i 38’).

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -