Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Piłkarskie gwiazdy na "Florku". Cieszyły się grą [WIDEO, FOTO]

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    18.06.2017
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Młodzi piłkarze z ambicją walczyli o każdą piłkęMłodzi piłkarze z ambicją walczyli o każdą piłkę fot. D. Bela

Do Letniego Turnieju Piłkarskiego Żaków rocznika 2008-2009 przystąpiły ekipy Rawii, Sarnowianki, Awdańca Pakosław i Sparty Miejska Górka. Większość młodych zawodników grała w strojach swoich klubów. Niektóre z dzieci wystąpiły w koszulkach piłkarskich idoli: Leo Messiego, Zlatana Ibrahimovicia, Wojciecha Szczęsnego czy Łukasza Fabiańskiego. 
 

Zmagania toczono jednocześnie na czterech miniboiskach Stadionu im. Floriana Kapały. Na trzech rywalizowały dzieci, na ostatniej murawie pojawili się rodzice młodych piłkarzy. 

R E K L A M A

Impreza miała charakter integracyjny, a wyniki zeszły na drugi plan. Liczyła się wyłącznie radość z gry w piłkę. By zawodnicy nie stracili energii, organizatorzy zapewnili napoje i owoce. Chwilę ochłody zapewniała woda z włączonego zraszacza.

Za udział w turnieju każdy z żaków otrzymał pamiątkowy dyplom, a do gablot Rawii, Sarnowianki, Awdańca i Sparty powędrowały okolicznosciowe puchary.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A