Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Idealia
R E K L A M A

Plebiscyt na Dziewczynę Lata 2017 rozstrzygnięty

› Aktualności› Wydarzenia 9 miesięcy temu    27.09.2017
Joanna Miśkowiak
komentarzy 1 ocen 1 / 0%
A A A
Laureatka plebiscytu (w środku) i pozostałe uczestniczki z redaktor naczelną Anną Gauzą (z prawej) oraz Agnieszką Hajnce z Pałacu w Pakosławiu (z lewej)Laureatka plebiscytu (w środku) i pozostałe uczestniczki z redaktor naczelną Anną Gauzą (z prawej) oraz Agnieszką Hajnce z Pałacu w Pakosławiu (z lewej) fot. Joanna Miśkowiak

Martyna Dolacińska - 20-letnia mieszkanka Tarchalina została laueatką tegorocznego plebiscytu na Dziewczynę Lata organizowanego przez "Życie Rawicza"  oraz portal rawicz24.pl.

W plebiscycie na Dziewczynę Lata wzięło udział dziewięć mieszkanek powiatu rawickiego. Głosować na swoją faworytkę można było od 23 sierpnia do 14 września. Wystarczyło wypełnić kupon zamieszczony w „Życiu Rawicza” i przynieść go do redakcji lub wysłać sms na odpowiedni numer. W efekcie, najwięcej punktów, bo 2.214. uzyskała Martyna Dolacińska - 20-latka z Tarchalina. Mieszanka gminy Bojanowo w wolnym czasie uprawia sport, interesuje się modą i mówi o sobie, że jest gadułą.

R E K L A M A

Drugie miejsce, uzyskując 1.904 punkty, zajęła Wiktoria Ławniczak z Konar - 17-letnia uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu, która w przyszłości chce zostać policjantką, a trzecie (1.600 punktów) - 16-letnia Zuzanna Rosa, także mieszkanka Konar i licealistka, fanka hiszpańskich seriali, jazdy na rolkach i rowerze.

Roztrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie upominków i nagród odbyło się wczoraj w redakcji "Życia Rawicza".

Nagrodą główną dla Dziewczyny Lata jest kolacja degustacyjna dla dwóch osób wraz z noclegiem i śniadaniem w Pałacu w Pakosławiu o wartości 500 zł, bon na usługi kosmetyczne w Instytucie Piękna „Magnolia” o wartości 250 zł. Zdobywczyni II miejsca odbierze bon na zabiegi kosmetyczne w Gabinecie Medycyny Estetycznej Szymon Przezbór o wartości 500 zł, a trzeciego - bon na zabiegi kosmetyczne w Gabinecie Medycyny Estetycznej Szymon Przezbór o wartości 300 zł.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ....
  9 miesięcy temu 1
  PIEKNA JEST TA W KRECONYCH WŁOSACH ............Z POCZATKU FILMU .... PO TWARZY WIDZE ZE TO .................. OSOBA ..........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A